Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crisuv blog

    http://jana.hanys.sblog.cz/2007/11/ 09/1365
    • c.r7

      Re: Crisuv blog

      ale ten blog je na prt proteze se tam nemuzou stahovat zadni obrazky
      • Re: Re: Crisuv blog

        Mášje v galece a jinak mas google ne?
  • veroonicka

    veroonicka

    Cristiano Ronaldo je prostě nejlepší fotbalista i kluk ! Je krásnej ! on je prostě bomba fakt nejlepší a at nikdo neříká že nn ! vždycky budu říkat to stejný že je nejlepší !! )))))))))) *3* *14* *14* *14* *15* *8* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • janicqaa

      Re: veroonicka

      jo tak ty mi říkáš moje slova on je prostě hustej a hrozně coool *14*
      • Re: Re: veroonicka

        jj :)
  • Kajinqa

    Lidi my sme byli s rodinou ve Spanelsku na dovoleny cely tyden prave v Madridu a videla jsem ho :) lepsi zazitek sem nemohla mit..prala bych vam ho taky videt protoze on je opravdu tak hezky proste samponecek
    Mela jsem stesti...
    *14* *14* *14*
    • cr.r.9

      Re: Kajinqa

      tos teda měla a velký *4* *4*
    • Re: Kajinqa

      a kde si ho viděla město *7* *15*
      • Re: Re: Kajinqa

        v Madridu sem ho videla ale my sme tam byli v kvetnu vis??proste sem mela stesti ale videla jsem ho jenom chvili pak hned nekam odjel...
        ale videla jsem ho zblizka =D
    • Re: Kajinqa

      a kdy jst tam byli protoze cely cerven meli portugalci priptravu na mS :D
    • robie

      Re: Kajinqa

      Hezkej možná je, ale myslí si o sobě kdo ví co Červenka je nebožejší
      • Re: Re: Kajinqa

        jezis namyslenej je skoro kazdej a jako on je slavnej a skwelej fotbalista ma duvod si verit....
    • Re: Kajinqa

      Jezis ty ses mela...
      zavidim ....
  • Ronaldo the BEst

    Cristiano Ronaldo je nejlepší,nejrychlejší,,nebojí se používat kličky prostě nej hráč na světě...chce za každou cenu prostě vyhrát,snaží se pořád zlepšovat *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Ronaldo the BEst

      ¨je to ten nejlepsi fotbalista a vzdycky bude....ale zajimalo by me jak bude mit cas na fotbal kdyz bude mit dite...
      • Re: Re: Ronaldo the BEst

        může mít třeba 50 chův a silně pochybuju,že se o dítě bude starat on-naivko ! I to že matce dítěte zaplatil za to,že se nechá uměle oplodnit a pak se zřekne dítěte mluví samo za sebe !!!!!!! *8* *8*
        • bajunkas
          Aby jste věděli tak se o dítě stará i Chris společně s Irinou *3* *16*
        • Re: Re: Re: Ronaldo the BEst

          a nevíte komu zaplatil za to,že ho bude kojit ? *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Ronaldo the BEst

            a newe nekdo ako sa jeho zivot zmenil od kedy je slavny
          • Re: Re: Re: Re: Ronaldo the BEst

            jeho sestra ma 4 mesicni dite ,atk proc by to nezvladla, jinak se ma o neho starat crisova matjka teda jeho babicka, fakt neco, necha babu umele oplodnit at mu to odnosi a pak hop uvidi tak 2 krat za mesic (chudak dite).
  • Nej fotbalista Ronaldo

    je to borec muze mit kterou holku chce moximalne mu zavidim
    a jeste kdyz je nejlepsi fotbalista...
    Chci bejt jako on... *4*
  • Zamilovaná

    Jezis namyslenej je asi kazdej a jako on je krasnej ma sexy telo muze mit holek kolik chce je slavnej bohatej dokonalej proste...jeste ke vsemu fotbalista to je jako jasny ze musi bejt namyslenej...pri tomhle vsem...ale je proste uzasnej nemam slov..nadhera... *14*
  • ronaldo

    na MS v Africe byl porad lepsi nez Messi =D aspon dal gol ale ta lemra argentinska nedala nic
    a neni nej.hracRonaldo je proste nej
  • adus103

    kokol

    mně jeho simulování příde zajímavý a napínavý nikdy nevíte jestli simuluje nebo ne,a někdy u toho brečim smíchy *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • kokosman

      Re: kokol

      njn ale je pravda že se nikdy neunaví neboť z 90 minut prosedí 20 minut na trávníku *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Nej fotbalista

    Co jenom ze ma sexy telo?=D
    On je krasnej celej v obliceji vsude =D
    Je proste kundal :)
    • Re: Nej fotbalista

      Souhlasim sexualni buh je
      a ta jeho bejvalka Nereida je pekna krava proste ho chce znicit uz u nej stejne nema sanci
      dobre ji tak =D
      *14* *14* *14*
  • vs

    kdo je pro vás lepší,ronaldo nebo ronaldinho *7* pro mně je lepší ronaldinho *3* dejte si na youtube ronaldinho freestyle *14* to je super
    • cr.r.9

      Re: vs

      ty si myslíš že je ronaldo horší než ronaldinho to jsi teda fakt divnej ronaldinho freestyle je vouplná kravina
      ty trdlo *1* *1* *1* *5* *5* *5*
      • Re: Re: vs

        souhlasim....Ronaldo is te best player :)*
      • robie

        fuuuj

        Christian Ronaldo is the shit. I am an Englishman just in case. *5*
        • Re: fuuuj

          yes,thats right *4* *4* *3*
    • Re: vs

      jezis v jednom freestayku mozna lepsi je ale freestyle neni vsechno vis???jako to fotbal ani tak neovlivnuje...sou lidi ktery se zivi freestaylem jako s micem a proste fotbal neumi...stejne v dalsich klipech je Ronaldo lepsi je to jednicka..:) *4*
      • Re: Re: vs

        ronaldinho je lepší jak ve freestylu jako ve fotbale než ronaldo. *5* *13* *1* a navíc mi tě je líto že píšeš freestyle blbě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit