Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cris

    Myslite si ze pritelkyni Crise je porad Irina Shayk???Me je to naky divny...je sni uz dlouho ne?
    • Re: cris

      asu furt ma kdyztak novinky zde: http://jana.hanys.sblog.cz/
      • Re: Re: cris

        jo dekuju moc :)
  • Cris Ronaldo

    Nejhezci boy :)***
    • Re: Cris Ronaldo

      šamponeček dokonalej ♥ ♥
  • c.r7

    Je proste nej

    Cristiano Ronaldo je můj nejoblibenejší hrač světa a nej lepsi hrac pritomnosti i budoucnosti a konecne ho ocenili jako nej lepsiho hrace sveta a ja mu a menchsteru united verim ze odhaji viteztvi v lize mistrů i premier leugue
    a nevim jak honekdo muze nesnaset jadnou bych chtel byt jako on
    • Re: Je proste nej

      Máš dost velkou pravdu je nej a tky nechápu jak ho někdo nemůže mít rád ichtilové že *1* *1* *5* *5* *5* *14* *3* *14*
  • opie

    ronaldo je nejlepší

    jsi nejlepší *3*
  • staniczek120

    nej player na swětě

    Čaute lidičky whats up---- jak se daří Crisovi je táák dobrej jak v manu já totiž ten fotbal přestal sledowat ale tomuhle týpkovi budu fandit 4ewer jsi best Crisi!! *3* *4* *3* *5*
  • Real Madrid

    Vite nekdo nejaky novinky o tomhle fotbalovym metrosexualovi??real madrid uz asi letos nevyhraje co?to mi desne stve..:( ale snad priste se jim to uz povede verim jim...
  • kacicek09

    Kdo Závídí?

    Kdo tady na něho nadává tak at jde někam protože mu jenom závidíte je to hvězda si ce je trochu namyšlený a není moc hezký ale fotbal hrát umí já hraju házenou a taky mi nikdo neříká že jsem debil atd. *8* *8* *8* a nenadávejte mu!!!stejnak si ty vaše keci nikdo nečte....... *13* *13* *13*
    • Re: Kdo Závídí?

      mas pravdu ale je krasnej s neee namyslenej jenom to bych poupravila
    • Re: Kdo Závídí?

      ze vraj neni " hezký"?..moja zlatá nasaď si okuliare.. *1*
    • ronaldo22

      Re: Kdo Závídí?

      JOOO toje konečně někdo rozumnej bejt tak slavne jchtěl bych vidět jestli byste nemachrovali,ale můj táta ho viděl a je prej upa v poho *5* *5* *3* *5* *5*
    • kacicek09

      Re: Kdo Závídí?

      ty
  • matygo

    fotbalista

    je to vybornej fotbalista ale bohuzel i vybornej simulant. ja myslela ze uz ho to vomrzelo ale stacili 2 zapasy a ukazal ze ne. tohle prece k fotbalu nepatri a ty to ani nepotrebujes vzdyt si vybornej fotbalista.
    • Re: fotbalista

      Máš pravdu,je to simulant.Já hraju fotbal za 1 fc brno a tam nesimulujou vůbec.Nejvíc se mi líbí Anglická liga baclays pemier lig,tam padnou na zem jenom když by mu zlomil nohu!!!!!!!! *8*
      • Re: Re: fotbalista

        nevím,nenašel jsem tě tam,nemají tam sestavy všech družstev *9*
      • Re: Re: fotbalista

        nebo rozkopli hlavu,jak tomu Petru Čechovi
  • my best playeer

    cristiano je proste najlepsi nema na neho ani messi,torres *5* *5* *5* *4* *4* *4*
  • ivunka007

    krasavec

    Je fakt krásnej. S ním je fotbal hned o 100% lepší. *14*
    • a7xshadows

      Re: krasavec

      Videl jsem hromadu skvělych zápasů i bez něj při kterych jsem měl někdy husí kůži takže o 100% asi ne ale i tak ten fotbal umí Ronaldo pěkně okořenit *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit