Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cristiano is the best. *14* *14* *14* *3* *4*
  • Ronaldo není nagelovanej frajírek Belieberka !! je hezčí než ty !
    Umí fotbal líp než ty !!
    Jo cristian ronaldo je jako já *4*
    Též hraju fotbal milujem fotbal *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ronaldo je skvělej!!!! *14* *14* *14*
  • je k sežrání:-))a hodně:-) *1*
  • jj sice já se dívám i normálně na fotbal ale když tam hraje takovej kráásnej a talentovanej fotbalista tak se na něho dívám ještě s větším nadšením *1*
    • Re:

      a komu fandíš?????
  • Ronaldo Vs Messi

    Ronaldo je dobrej na standartky kličky a i na gooly ale Lionel Messi je taky dobrej ale vic nahrava nez stryli ale kdyz vidi jo to dma tak de do toho sam ale zase je horsi na ty standartky,Ronaldo simuluje ale taky je dobrej asi bych to zhodnotil takhle
    Lionel Messi:............1,2
    Cristiano Ronaldo:.......1,3
    Jsou to oba *4*
    fakt supeeeeeeeeeeeeeer fotbal když hraje Ronaldo nebo Messi ale stejně je neeeej když hrajou proti sobe!!!
    (dival sem se na real Vs barca ale to teda zrovna nic moc nebylo barca vyhrala 5:0 : *1* *1* *1*
    • Re: Ronaldo Vs Messi

      tvoje hodnocení je uplnš na nic!
      Podle mě je to takhle:
      Messi.......10000000000000 000
      Ronaldo........000000000000000 00


      (Ronaldo je nula!!!!!!!!!!!!!)
      • ale prosimtebe on už ve svym životě něco dokázal a to že je ted messi lepší to nic neznamená *3* proste ronaldo je idolem většiny žen než messi a chlapi akorat zaviděj *2* ale pokud de o fotbal no tak ja si myslim ze messi je ted lepší protože ronaldo si ty goly musi vetšinou vydřít sám protože každej z jeho týmu by byl rád lepší ne aspon stejně dobrej jako on takže mu ten úspěch ani v jeho týmu nepřejou *9* což mě mrzí .... no prostě ronaldo neni nula to akorad ty si hrozne zavistivej človek a zavidis každou p×del *1* *1* *1* *1*
  • Cristiano Ronaldo je nejlapší fotbalista a nejlepší hráš
    *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ses *1* *14*
  • Ty kteří pomlouvají CR7 tak by se měli kouknout na: https://www.youtube.com/watch?v=lI9Q5vz0nmk
  • Až jsi jde Messi někam na Ronalda nikdo nemá *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit