Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peknouckej

    moocinko sikovnej fotbalista !!! *14* *15*
  • Jeeee

    Jezisi ten je pěknej.... *14* *14* každopádně nejhezčí fotbalista... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *15* *15* já jsem asi cvok, co? *1* *1*
  • Re:

    a komu fandíš?????
  • Re: MILÁČEK

    kolikrát že si s nim kecala ty že toho o něm tolik víš???? *3*
  • cmuk

    Nejlepsi a nejhezci fotbalista na celym svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    Miluji ho *14* *14*
  • Re: MILÁČEK

    frajer, nejlepší fotbalista na worldu *5*
  • MILÁČEK

    Cristiano je ten nej nej nej nej na světě a komu se neíbí tak ať si vylíže prdel protože je fat ten nej na svetě!!!! ono kdyby ste si s nim pokecali tak byste pak změnili názor!!!! MILUJU HO MOCINKY MOOOOC *14* *14* *4* *13* *13* *14*
  • *14* C.ROnaldo *14* the best 4ever.......
  • No jo prostě C.Ronaldo.Je pěknej,ale hoooooooodně namyšlenej. *9*
  • podla mna je sexi chalan a fandim mu je sexos *4*
  • jj sice já se dívám i normálně na fotbal ale když tam hraje takovej kráásnej a talentovanej fotbalista tak se na něho dívám ještě s větším nadšením *1*
  • No,musím uznat,že je to opravdu mocinky kráásnej kluk!a taky dobrej fotbalista aspon se mi holky máme na co při fotbale dívat *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • http://jana.hanys.sblog.cz/ je cely o crisovi!
  • jn ty mu jenom závidíš!!dobře ti tak!!!!!! *13*
  • opičák

    Kdyby nebyl tak nagelovanej a mladej tak ho nikdo nezna a hlavne ma jmeno podle nejlepšího fotbalisty světa Ronadla!!!Proto je slavnej!!!!
  • Joga 3

    Joga Bonito *5* *4*
  • je k sežrání:-))a hodně:-) *1*
  • Nechápu jak někdo může být tak krásnej!!!! No není k sežrání?!!! *14*
  • LÁÁÁÁSKA

    tak toto je ten nejlepčejší fotbalista na celym světě......škoda že neporazili Francíky na mistráku a nepostoupili do finale *9* ale je to broušííííínek!!! *14* *14* *4*
  • RE.nazdar

    Kto by pomenil niečo o Cristianovi Ronaldovi?diky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit