Přejít na výpis diskuzí

Cristiano Ronaldo

OSOBNOST 31.12.2006 
484 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budoucí sportovní hvězda
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php
  • rekni mne to do oci kdyz sedis vedle mne a chlames se tady tomu *2*
  • CR

    Ježišmarja, to je debata. No já abych to zhodnotila objektivně:
    Tak z pohledu fyzický přitažlivosti je opravdu moc hezkej a byl by hezčí, kdyby ze sebe nedělal metrosexuála. Má krásný oči, milej úsměv perfektní tělo, sexy zadek.
    Z pohledu sportovního umění bych řekla, že když má prostor dělá parádní fintičky, v tom se mu těžko může někdo rovnat. Ale když někdo do něj fakt de, prostě se s nim nemaže, tak to Ronaldovi moc nejde. Třeba s náma na EURU mi připadalo, že byl z nás posranej až za ušima, páč sme do něj prostě šli Ronaldo neRonaldo. Podle mýho nejlepší hráč sezony, 42 gólů to je dost dobrý.
    Co se týče toho co si o něm myslim jako o člověku to je dost rozporuplný. Na jedný straně život neměl lehkej. Táta se mu uchlastal, brácha na drogách, mamka má rakovinu prsu... Když přišel jako malej do Sportingu, byl sice dobrej fotbalista, ale byl hubenej, křivozubej a ne dvakrát hezky voblečenej, dost se mu prej vysmívali kvůli jeho vzhledu a já bych řekla, že i to může bejt důvod tý jeho metrosexuality. Četla sem, že chce bejt slavnej fotbalista, zaujmout svět, něco dokázat, prostě bejt jednou legenda, myslim, že už teď ve 23 letech se mu to podařilo ať ve zlym či dobrym... *4* Pokud se týká jeho chování na hřišti, tak rovněž nevim co si mám o něm myslet. Ta jeho nepředstíraná klukovská radost je mi fakt sympatická nebo ty jeho blbiny, to se mi fakt líbí. Na druhou stranu je co se týče míče celkem sobec a je uraženej, když něco neni tak jak chtěl. To že občas brečí, k tomu bych se nevyjadřovala. K tomu přestupu z Manchesteru do Madridu, po pravdě Manchester mu dost dal, ale docela chápu přání hrát v Realu, kdo by sakra nechtěl? Je to nebo co si aspoň já za svejch 15 et života pamatuju dobrej tým. Nevim teda kdo dal víc komu, jestli Machester Ronaldovi nebo naopak..., spíš naopak
    Nevim co si oněm mám myslet právě proto, že ho neznám, jako ho neznáme nikdo, nemůžeme ho soudit. Nechválim ho, nenadávám mu, ale fakt je, že je to nejlepší fotbalista sezony. *3* *4* *4*
    • Re: CR

      JAko v tomhle máš asi pravdu ale metrosexuál to omg není , tak se pdovíejte kolik fotbalistu a ne ani profi takhle vypadaj , jezish ze nosime ruozvy hadry , nausnice a gelujem nebo zehlime vlasy , vonime jak damicky neznamena ze je hned nekdo metrosexual *9* *14* *14*
  • Nechte ho být...

    Přesně taky chápu že každej má jiný názor!Ale líbil se mi Nikoly příspěvek!Byla upřímná a já budu takyy!No vím ež Cris si prošel dost těškým životem hlavně v dětství a dost pomáhal své rodině pro ejjich záchranu života jak říkala Nikol..a je to do něj moc milý že to dělá pro své blízké lidi!ObzvlášTˇrodinu,kdyby nebylo jeho tak by to mohlo skončit mnohem hůře!I když nebyl hezký když byl malý kluk ale i tak mit o nevadíí!/Protože já nesoudím jen podle vzhledu.A cos e týče o přestupu do Realu tak když ej to ejho sen tak at si ho splníí!Myslím že pro Madrid uděll co mohl a oni sou mu za to určitě moc vděčníí!c-kkt tak nevidím nějkou závist.Fajn štve tě to ale kretén to není skus bejt an jeho místě taky by jsi si chtěl splnit svůj sen!ne? a mě se líbí jak je takový srandovní a má prostě smysl pro humor...to ej bEST!! doufejme že se Cris bude mít i na dále s rodinou co nejlépe aidos lidi... :-)
  • Kláro ty ses zase zhulena nebo co?? Vzpomela sis na knihovnu s Michalem??
  • nej fotbalista :3
  • :D
  • sexous
  • Rony:-*pusa moe

    Co říct víc než že je fajn,jak tadyk všichni píšete že machruje atd..jo když má s čím machrovat tak ať *3* přeji mu co nejvíc uspěchu a poháru ktere si zaslouži protože jde vidět že mu na fotbale hoodně záleží a snaží se v každem zapase dělat to co umí a toho je hodně-neznám lepšího fotbalistu jako je cris.mam ho ráda a vždy se koukam když hraje *14* díky němu jsem se naučila alespon trochu portugalsky Děkujuu mooc *3*
  • yeaaaahhhh *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit