Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dakota aktuálně na TheTopTens.com (říjen 2018) tam hlasují všichni, co chtějí, akorát nevím, jak často se to aktualizuje (týdně, či měsíčně) pořadí se pochopitelně mění...........Nejlepší ženská hvězda narozená po roce 1992 - Dakota Fanning 1. místo..........Nejlepší výkon mladé hvězdy ve filmu - Dakota Fanning 9. místo..........Nejlepší dětská hvězda všech dob - Dakota Fanning 2. místo (tady se Dakota střídá na 1. místě se Shirley Temple Black)..........Nejlepší dětský herecký výkon - Dakota Fanning 20. místo..........Nejpodhodnocenější herečka - Dakota Fanning 18. místo..........Nejoblíbenější ženská hvězda - Dakota Fanning 16. místo..........Top 10 hereček hereček narozených po roce 1989 - Dakota Fanning 9. místo..........Nejoblíbenější mladá hvězda - Dakota Fanning 24. místo..........V těch žebříčcích je sem tam i Elle Fanning, mladší sestra Dakoty, ve dvou to dotáhla i před Dakotu...........V hitparádě STARmeter na IMDb.com, už fandové Dakoty, navýšili její gigantickou sérii, na 761 týdnů v Top 500 nepřetržitě....Navíc letos, doteď,  28.10 , ještě nevypadla ani z Top 300 !!!

  • Máte-li rádi a říkají Vám něco pojmy, jako trance, Transmission, Ferry Corsten, Paul van Dyk, Tiesto, máte rádi Dakotu a baví Vás fanouškovská značka 8x4 ?....Tak zkuste 33-minutovou jízdu s Dakotou. Na ulozto, je pod názvem ,,Dakota Fanning trance megamix by 8x4,, ....A asi možná už víte, že se nejen mně, na 99 % (doufám, že to platí) splnil fandovský sen. Dakota ve filmu Quentina Tarantina !! Once upon a time in Hollywood, film s doslova luxusním obsazením - Al Pacino, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Dakota Fanning, Margot Robbie, Kurt Russell, Damian Lewis, Michael Madsen, Emile Hirsch, Timothy Olyphant, Tim Roth, James Marsden, atd.
  • Některé dětské herečky jsou roztomilé, ale v dospělosti se z některých stanou kreatury. Dakota tenhle případ naštěstí není. V Brimstone vypadá senzačně, Alienist jsem neviděl, vím že je to nějaký seriál.Jdu hledat.
  • Díky super. V Alienist a Brimstone je nádherná.
  • https://tinyurl.com/y8otbycz , informace, tapety, videjko.
  • Kdyby mi někdo řekl, že jeden z nej filmů Dakoty natočí Holanďani, holandský režisér, v koprodukci dalších evropských států a že to bude western. Tak bych mu řekl, že je blázen. Tím spíš, že western je výsostně americký žánr. Brimstone je neskutečný film - krutý, brutální, zároveň plný emocí, smutný, filmová báseň,vizuál, hudba, ůžasní herci a Dakota ? Její nejlepší, nejsilnější role, bezkonkurenčně. Konec mně šokoval. Už v 80 státech světa mají zájem o tenhle film. Na světovém serveru IMDb.com, má Brimstone slušně našlápnuto do Top 50 nej westernů všech dob. Potřebuje aspoň 25 tisíc ohodnocení a neklesnou pod 7/10. A já říkám, že to dá. A nevzpomínám si, kdy nějaký film Dakoty nasbíral na CSFD, 600 hodnocení za 2 týdny !! Prakticky s nulovou reklamou a když je jen na torrentech. Plus tři projekce v rámci Febiofestu. To je film na velké plátno nebo velkou TV.
  • :) Slavná dětská hvězda přitvrdila. A to fest. Brimstone je hustej, ale parádní western. A hraje tam Kit Harington z Hry o trůny !!
  • 1.1 2017 http://tinyurl.com/gq5pwal ....plus moře novinek. 4.března vystoupila Dakota znovu v Tonight Show na TV NBC, v jedné z nejsledovanějších talkshow na světě. Po dvanácté !! Jsem si jistý, že to je nedostižný rekord. Tady je kousek https://tinyurl.com/hdyufap . Tento týden navršila Dakota (vlastně její fans) svoji gigantickou sérii ve světové hitparádě STARmeter, na přesně 13 roků !! (676 týdnů) v Top 500 nepřetržitě. V roce 2003, při natáčení filmu Muž v ohni, vyjmenovala jen tak pro pobavení všechny americké prezidenty, tady https://tinyurl.com/hamf8y6 . A teď, po 14 letech, si dala repete https://tinyurl.com/jlry6ne pro Vanity Fair. A oni s ní a Elle natočily ještě tohle video https://tinyurl.com/henvqjd .Dakota i Elle přestoupily od agentury CAA (Creative Artist Agency), zpátky k agentuře WME (William Morris Endeavour). Ze známých herců jsou tam třeba Denzel Washington, Matt Damon, Russell Crowe, Emma Stone, Rachel McAdams, Blake Lively. Dakota i Elle nafotily sérii pro Vanity Fair https://tinyurl.com/j5x9kvr .Ta plážovka je skvělá *5* Jó, tohle si v našich plátkách nepřečtete....
  • Famous child star Dakota Fanning playing a mom. In Brimstone movie. Wow!!
  • Z roztomilýho, sladkýho prcka, vyrostla pěkná holka. BMW akčňák dobrý, škoda, že to není delší. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit