Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dakota

    kdyby byla namyšlená, tak by těžko mohla být na nejvyšších příčkách žebříčku Best signers 2007, nejpřátelštější hvězdy vůči fanouuškům a novinářům.Je zajímavý, že na ní ůtočí ty, co o ní ví leda tak velký kulový.Ty co jí poznali osobně, fanoušci, herci, režiséři jsou Dakotou nadšený.....z vás mluví jen závist, nebo co vlastně sakra. *10*
    • Re: Dakota

      Presne tak!!!!! *3*
  • Dakota Fanning

    Dakota Fanning je hodně dobráá herečka!a taky hodně pěkná herečka!nechápu jak jí někdo můžete nadávat!je to úplně normálni holka jako já...akorát měla to štěstí stát se herečkou!a věřte tomu že jste ji nepoznali ještě tááák dobře abyste mohli posoudit jáká je!Klidně proti mě veďte válku vy anti Dakota Fanning ale já si budu stát furt na svém a názor na tuhle sQělou herečku NIKDY nezměním!!! *5* *13* *5*
  • dakota fanning

    dakota mě přijde docela dobrá... hodně dobrá. Třeba ve Válce světů působila přirozeně a v Šarlotině pavučince byla taky dost dobrá. tak jako určitě ji všiichni nebudou mít rádi ale ty co oní říkaj že je to kravá apod, tak z ních mluví jen závist *1*
  • Top star

    v žebříčku nejpopulárnější filmové osobnost světa (režiséři, herci, herečky) podle největšího a renomovaného serveru boxofficemojo.com, za první 4 měsíce roku 2009 je Dakota na skvělém 64.místě (mezi ženami 10.místo!!).....v Top 100 je suveréně nejmladší a ve věku do 22 let je kromě ní tam Kristen Stewart na 46.místě. Žádný Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Green ani žádný Bravo Popcornový miláčkové tam nejsou *3* Tohle by měl vědět každý, kdo by pochyboval o jejím hvězdným statutu, nebo o ní blábolí nějaké nesmysly. *5*
  • skeky

    Forum

    Pre kazdeho kto sa neboji anglictiny tu mame www.delicate-duo.com-je to forum zalozene len pre Dakotu a Elle...pridte navstivit *4*
  • Cinema a další

    mám pocit, že vůči Dakotě v tomhle státě panuje nějaká averze,jestli je to komplex méněcenosti, závist nebo co, nevím.Teď mi Cinema na můj dopis přímo v časopise odpověděla, že Elle Fanning, ještě nic nedokázala a že Dakota by se možná mohla objevit v rubrice Dále hráli, že prý se uvidí........já tady nevím, ale umím být objektivní, i když jsem fanda.A nějak si nevybavuju, že by po světě (kdy) běhali nějaký patnáctiletý herci s takovou famózní kariérou, jako má Dakota.Mimochodem v knihovně, kam chodím léta, je téměř nemožný jí najít v českým časopise,ALE v těch pár cizích polských, německých, francouzských, dokonce i slovenských jí najdu každou chvíli.Oni s tím problém nemají. To co předvádí český plátky, to je VRCHOL IGNORACE. Proboha, co to je za lidi, co u nás dělají Bravo nebo Popcorn. Jaký mají IQ, vzdělání, rozhled....
    *9* *9*
    • Re: Cinema a další

      Dakota je pěkná holka.
      • Re: Re: Cinema a další

        Jo,jo Jiříku *3* ,Dakota je fakt pěkná holka,ale ta písnička SCHERRY BOMB je teda děs *1* Hlavně že Dakota snáma chodí na letiště,kravín atd... *1*
    • Re: Cinema a další

      JO!JO!přesně!moje řeč! Dakota je úžasná! ne oni píšou o přihlouplým Zacu Efronovi, Miley Cyrus a Ashley Tisdale jako by to byly nějaký velký hvězdy, zahrajou si v jednom filmu a hned se oběví snad ve všech časopisech a Dakota hraje už od malinka a je slavná leda tak v Americe *9* co to tu je za lidi??? *5*
      • anabell

        Re: Re: Cinema a další

        Moje řeč stejněj picte *3*
  • DakoTa

    Myslím si že Dakota je velmi nadaná herečka...tolik toho dokázala a to jí je jenom 15 let...myslím si že názory těch co říkají že je blbá a nic neumí mě fakt dokážou rozesmát =D Neznáte ji a nevíte jaká je...já ji taky neznám ale nesoudím ji podle toho jak vypadá...Piště se ti názory stejně tím nic nezměníte...=) *7*
  • Démon

    Ta holka měla hrát v Constantinovi, má dokonalou vizáž na děvče posedlé ďáblem *4*
  • Push

    Push - koukal jsem na csfd a nenašel jsem, že by byl v plánech na dvd nebo do kin.Když vidím, jaký propadáky jdou u nás v kinech....přitom Push má docela slušný hodnocení i slušně vyděláno. Mimochodem všechny nový filmy s Dakotou jdou a nebo půjdou třeba i u našich nedalekých sousedů v Německu, Polsku, Maďarsku, Pobaltský republiky......Tady v Čechách to opravdu nemá fanoušek Dakoty jednoduchý. To je absurdní, aby se ohledně hvězdy takového kalibru, pomalu člověk doprošoval těch hlupáků kinodistributorů a novinářů, aby jí brali na zřetel. *9*
    • 111devil111

      Re: Push

      Jo presne tak!! To je na nic když se sem skoro žádné filmy nedostanou a pak to je jenom s titulkama a žádná premiéra, žádný dabing sakra. *9*
      • Re: Re: Push

        jn i v televizi je max. jeden její film za půl roku, ani to ne! A to už jich má za sebou hodně! Nechápu co tím české televize, kina a časopisy sledují! To akorát dokazuje o úrovni našich médií. Ať jdou s takovým přístupem někam!
  • Happy Birthday!!!

    Happy Birthday!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit