Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj

    díky moc za odpověd
  • ,,Náš život je série okamžiků, nechme je plynout,, Tessa Scott (Dakota Fanning). Now is good je překrásný film. Tessu bych nejdřív přerazila, za to, jak se chovala ke svému tátovi, ale pak jsem si jí oblíbila. A když umírala, tak jsem to prořvala.
  • Dakota

    milníky - poprvé se objevila před kamerou v roce 1999 v reklamě na prací prášek Tide a na státní loterii (s hudební legendou Rayem Charlesem), 27.dubna 2000 poprvé v herecké roli v kultovním seriálu ER(Pohotovost),kde hraje velice statečnou holčičku s leukémií, v roce 2001 první film, 20minutový Father xmas, 28.prosince poprvé na plátnech amerických kin a o 3 měsíce později ve světových kinech v dramatu a nečekaném hitu Jmenuji se Sam se Seanem Pennem, v roce 2002 první herecká cena, rok 2004 a první hollywodský áčkový film, thriller Tonyho Scotta - Muž v ohni, kde hraje svěřenkyni hvězdného Denzela Washingtona, rok 2005 první blockbuster, ponurá sci-fi Stevena Spielberga - Válka Světů, v roce 2006 dostala druhý nejvyšší honorář, jaký kdy dostal malý herec - 3 milióny dolarů za Šarlotinu pavučinku. 2007 a jedna speciální cena - Heart of Gold, za charitu od nadace Starlight Starbright, zároveň první hlavní role, v dramatu Hounddog a s ním spojený skandál, kvůli kontroverzní scéně znásilnění se hovoří o konci další dětské hvězdy.......avšak pochybovačům vypálila rybník v roce 2008 hlavní rolí ve filmovém přepisu knihy Tajný život včel, slušný komerční ůspěch, navíc světoznámý a renomovaný kritik Roger Ebert napsal: Fanningová svým citlivým výkonem se ůspěšně mění z dětské hvězdy v ženu, rok 2009, poslední 17 herecká cena - Young artist awards, právě za tento film, dále nejdůležitější dabing její kariéry, kdy namluvila postavičku Koralíny ve stenojmenné hororové pohádce, přelomovém filmu (s přezdívkou, největší malý film všech dob), kde se spojila ruční animace loutek s počítačovou a 3D technologie, a konečně (a to už ví každý) rozšířila řady svých fanoušků o ty sobě věkově nejbližší, díky roli upírky Jane Volturi, v blockbusteru Nový měsíc. Podle 75% návštěvníků serveru rateitall (hodnoť všechno)a některých filmových kritiků je Dakota největší dětská filmová hvězda všech dob. Fakticky i matematicky, to je pravda. Snažil jsem se být velmi stručný, když jsou ty narozky, abych nezdržoval od slavení *3*
  • Máte tam špatně napsané roky a filmy ...
    • Re:

      jj to máte
  • Heather O'Rourke

    letos uplynulo 20 let od smrti Heather O'Rourke, známé ze série Poltergeist.Ve věku 12 let, říkalo se, že je to v souvislosti s tím hororem. Všiml jsem si, že hodně lidí jí nazývá Dakotou těch časů a nebo naopak, že Dakota je nová Heather.Ta má dodnes svůj fan club a na pomníku čerstvé květiny.
  • škoda, že už není malá

    Škoda, že už není malá...byla to rozkošná, krásná holčička, která lidi dokázala přinutit se dívat na film...teď už není ani z poloviny tak hezká, je divná a na filmy už se nikdo nebude dívat jen kvůli tomu, že tam hraje ona...byla to malá velká hvězda, teď z ní bude velká malá "hvězdička"
  • ooooo

    dakota je kocka *5* , ale nejvic se mi libi ve filmu push-doporucuju vsem shlednout *14*
    • hihihi

      na tu nemas kamo *15*
      • Re: hihihi

        však ty taky ne, takže si nemáte co závidět *8* *5* *1*
      • Re: hihihi

        mnO upe nejfíc.. tu bys mOhl nOrmálně sbalit...:D *1* *1* *1* *1*
        • ooooo

          no jo uz se vidim jak budu chodis s takovou hvezdou jako je dakota *5* *4*
  • 1-tata-1

    jajaj

    na to ze ma 14 tak je velky talent *4*
  • narozky

    má dnes narozeniny - 15 let!!....15 velkých filmů pro kina, 3 Tv/videofilmy, 2 krátké filmy, 1 seriál, 2 filmy(cameo), 12 seriálů(cameo),5x dabing pro animované filmy, 2 Tv reklamy, 16 ocenění od filmových kritiků a diváků!!, plus cena Heart of Gold, za finanční a morální pomoc dětem, co mají různý ošklivý nemoci.Její filmy vydělaly celosvětově k 20.ůnoru - 1 miliardu 424 miliónů dolarů.Podle většiny kritiků nejlepší dětský herec všech dob.A co se týká těchto faktů, nemá a nikdy neměla absolutně konkurenci......v Čechách smutně a nepochopitelně ignorovaná .Všude, ze všech časopisů včetně Brava a Popcornu,se na mně culí Zac Efron, Vanessa Hudgens Lindsay Lohan, atd.Ve světě je to ůplně o něčem jiném.Na Youtube je teď zemětřesení.. ,tady je trailer k jednomu z posledních filmů Tajný život včel, který jde nebo půjde ve 24 státech, u nás ne, http://www.youtube.com/watch?v=pVCi l2oSNYY *3*
    • Re: narozky

      Naprosto souhlasím s těmi časopisy... Takový ti lidi jako Vanessa, Ashley a Zac jsou tam pořád ale Dakotu jsem ve všech časopisech viděla maximálně tak jednou možná dvakrát.
    • Re: narozky

      Naprostá pravda! Dakota je vyjímečná herečka. Strašně moc mě štve že o ní tady v Česku vůbec nepíšou *9* a ten film (vrrr) nechápu proč může být v Americe ale u nás ne! to je nefér! Zac Efron je ubožák a neumí zpívat! má hlas jako sekačka, zahrál si v jednom trapným filmu a všichni jsou z něho hotoví *13* tak jako Miley Cyrus, proboha vždyť Hannah Montana je uplně normální seriál pro teenagery, ok Miley mám moc ráda ale je známá teprve od svých 13let! a Dakota? Dakota hraje už od malinka! Český bulvár by se měl zamyslet...
      • claire.d

        Re: Re: narozky

        nejenom bulvár ale taky normální seriozní časopisy a magazíny. Řekla bych že ona ještě těch průserů a skandálů moc nemá. A Zac s Vanessou ať si zalezou domů a nevylézají, protože Dakotě nesahají ani po kotníky!
    • luluvamp

      Re: narozky

      Naprosto souhlasím..Dakota má talent od Boha.....a zac nebo ti blbci z hsm jí nesahají ani po kotníky!
      • 111devil111

        Re: Re: narozky

        PRESNE !!
        • gabriellavanessa

          Re: Re: Re: narozky

          Dakota ujde,ale vanessa,zac a ashley jsou monooooooohem lepší!!
          • parket..a

            Re: Re: Re: Re: narozky

            no to si nemyslím, Dakota i jako malá hraje úžasně a rozhodně líp než Ashley, zac a Vanessa...navíc nemá zapotřebí bejt neustále v bulváru a je přirozená...
          • Re: Re: Re: Re: narozky

            Seš ožralej čico? Zac a Vanessa jsou out *13* *1*
  • Coraline

    Coraline, velký hit v Anglii, to mně překvapilo, protože je anglicky mluvená a odstartovala tam až 5 měsíců po americké premiéře. Takže si to každý anglán mohl dávno stáhnout z netu.A zatím se na to valí davy. Tenhle malý velký film u nás startuje až 11.června pod názvem Koralína a svět za tajemnými dveřmi. A jsem zvědavý, jestli dorazí i nějaké kopie s originál zvukem Coraline - v dabingu Dakoty.Měl by jít i v 3D verzích u nás. Podle IMDb, 14.nejlépe hodnocený animák všech dob....8,1 z 10 (9800 x hodnoceno) *3* *14*
    • Re: Coraline

      nejdřív jsem na ní byl ve 3D s dabingem, říkal jsem si, že mohle mít trochu větší tempo,ale spokojenost. Pak jsem si jí dal v jiném kině s originál skvělými hlasy Dakota Fanning, Teri Hatcher i když jen ve 2D(s titulkama jde ve Village Cinema v Praze na Andělu) A teď už říkám, jasných 5 hvězdiček, ne kvůli dabingu (český je taky pěkný) ale ta pohádka je poetická, legrační, vizuálně kouzelná a být prcek, tak bych se i bál. Kdo má rád tak trochu jiné filmky *5* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit