Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budeš si muset zvyknout, jako já už 12 let, že naše média na Dakotu kašlou. Že bývá podle různých žebříčků, brána za jednu největších dětských hvězd celé filmové historie, nezájem. A dnes v dospělosti, že fantasticky válí v týdenních hitparádách popularity STARmeter na celosvětovém IMDb.com. Tento týden 65.místo, nejhůř 168.místo za posledních 28 týdnů. A to v kinech nemá žádný film !!! Drtivá většina hvězd, včetně jejích největších konkurentek, když chce být před před Dakotou, nebo v Top 100, musí mít v půlce světa v kinech film. Dakota nemusí mít nic, stačí se jí potulovat s Jamiem po NY a je tam v pohodě. A u nás v Čechách stále těžká ignorace. Asi je moc intelektuální na zdejší kulturní prostředí (teorie mého kámoše).....a teď vesele, Now is good na IMDb.com v hodnocení uživatelů, z 5,4 z 10 na 7,2 z 10 za 18 měsíců. Rarita, senzace kterou dokáže jeden film z tisíce, z deseti tisíc ? Tady ho dal někdo ke zkouknutí http://tinyurl.com/loujvxv ,titulky se musí zapnout (jdou zvětšit) Koukněte na tu bilanci. Tady je videoklip http://tinyurl.com/cd8h9oz . A tady dva trailery k nejnovějšímu filmu Night moves, kde hraje Dakota a Jesse Eisenberg ekoteroristy, co chtějí vyhodit do povětří elektrárnu. http://tinyurl.com/keztxay .Pochybuju, že ten film bude u nás aspoň na DVD, když tam hraje ta ,,bezvýznamná,, Fanningová. A ještě něco, s Freddie Highmorem Dakota nikdy nechodila, Jamie Strachan je její první kluk, je mu 32 roků a Dakota si ho našla asi před 10 měsíci. *14*
  • sweet_terule

    e

    je to normální?? je jen o měsíc a 5 dní starší než já a já jí prostě miluju! S kamarádkou sme o ní vfčera mluvily když jsme koukali na Stmívání, o tom, že bude hrát tu malou upíří psychopatku xD Pak koukáme na Přátelé a kdo tam nehrál?? V závěru sme s její mamkou kooukaly na Tajný život včel *15* V tomhle filmu si mě nejvíc získala, podle mě tam hrají tak úžasný herečky, že to ani není možný!!! Dakota je úžasná! Už se těším na Nový měsíc i její další projekty!
    • Re: e

      jak řekl jeden fanoušek na Youtube....Dakota is powerful antidepressant *3*
  • myrna

    Dakota je fakt dobrá!

    Je to hodně dobrá herečka! Hlavně ve filmu: Válka světů *1* *1* *1*
  • přeju

    Přeju vám všem hodně štěstí,ůspěchů,lásky atd. v roce 2009.
  • DNES 9.března 2015, je to přesně 572 týdnů, neboli 11 let, co Dakota ani jednou nevypadla z první pětistovky hitparády STARmeter na IMDb.com, nejpopulárnější filmové osobnosti světa. Jedna ze suveréně nejdelších sérií v historii vůbec. Lahůdkou je, že od roku 2009, nebyla níže než na 229. místě a mimo Top 200 byla pravděpodobně pouze 3x. Chybí mi sice malá část přesných statistik z roku 2013, ale v té době se neskutečně zvedl film ,,Now is good,,takže je to téměř stoprocentní. Takhle ,,udělat,, Top 200, dokázalo asi jen 8 lidí na světě. Suma sumárum. k dnešnímu dní, je Dakota přibližně 20 - 30. největší filmovou hvězdou všech dob, bez ohledu na věk. V databázi, kde je 6 miliónů 391 tisíc filmových osobností, z toho čistě herců a hereček 2,6 miliónu. V tomto týdnu je na 112. místě. Je mi jasné, že 99 lidí ze 100, tady v Čechách, když si přečte tenhle příspěvek, tak nebudou chápat, logicky. A já a pár zasvěcených, se marně snažíme pořád přijít na to, proč naše média, celých 14 let, tuhle herečku, vytrvale a nepochopitelně ignorujou. Zatímco stovky rádobycelebrit, cpou lidem horem dolem. A jak zvláštně musí znít v Čechách věta, co řekla o sobě před dvěma lety sama Dakota :,,Nepovažuju se za slavnou herečku, pouze za známou,,...a upřesňuji - v databázi IMDb.com bylo 2.března 2015 - 6 miliónů 411 tisíc 964 filmových osobností. A tady je trailer na nový film Dakoty - Franny http://tinyurl.com/paudy6p A podivuhodná věc, je to nejlépe hodnocený trailer, ke všem filmům, co kdy natočila, no je to tak. I když film a trailer, jsou samozřejmě dvě různé věci. Má tam skvělé parťáky - Richard Gere a Theo James. *7* *14*
  • adrianga

    new moon

    hustý, ona prej hraje v new moon!! :) *8*
  • *14* Vše nej k 20 narozeninám Dakoto. *14*
  • domiishek

    Smarjáá

    Smarja..nechapu jak tady nikdo muze odsuzovat Dakotu,jenom treba ze nikdo byl na jeji premiere filmu..no urcite se s ni vybavoval zeo...nj tady se asi nikdo hodne nudi..:D nechame ho pritom zeo??Vysvetlovani,ze Dakota je skvělá,vubec nema cenu :D Jelikoz mi to vime a to nam staci..Mno nemam pravdu?:D *7*
  • christine-horse

    Omlouvám se

    lidi oml ouvám se co sem řekla o dakkotě dakoto jsi skvělá holka a moc omlouvám....:-) *9* *14* *14* *4* *3* *4*
  • Jaro

    položili maličkou, na vyhřátou mez. A nad její hlavičkou, šumí, šumí les. Není to les jako jiný, jsou to samé kopretiny. Přiběhla k ní koroptvička:co tu dělá ta maličká? Přiběhla k ní mandelinka: co tu dělá ta malinká? Nic nedělá, pěkně spinká. Koníci jí sladce hrají, ptáčkové jí cvrlikají *4* *3* ........já musel tohle fórum trochu zjemnit, padají tu moc drsný slova *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit