Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Gondík

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poděkování

    Vážený Dalibore! Od r.1966 bydlím v Sokolově, celá rodina vás i s vaší ségrou máme rádi a fandíme vám, ať se děje cokoli! Držte se a vykašlete na drby, nikdo na vás nemá! Ahoj a držíme palce s přáním dalších úspěchů a více štěstí v životě! Haklovi *4*
  • Dalibor v LN

    pane Gondíku, lituji že jsem neměla čas napsat vám hned po otištění vašeho rozhovoru(odpovědny) v LN. Skvěle a inteligentně jste srovnal všechny rypálky. Tleskám. Musím říct že když jste s Adélkou před lety začali dobývat televizi, bylo přegondíkováno a lezli jste mi krkem. Ale ustáli jste to a jste opravdu dobrá dvojka s nenásilným přirozeným projevem. Škoda že v televizi taky nedávají nějaký přenos z divadla. Ráda bych vás viděla ve třech mužích. Syn komentuje vaše oblečení v Loskutákovi:ten Gondík má pořád bezvadný mikina a trička. To si vybíráte sám nebo jsou to jen pujčené "kostýmy"? Fandíme vám *5*
  • TT Man

    Pane Gondíku,již delší dobu já a moji kamarádi sháníme DVD z TT na ostrově Man který jsme shlédli v televizi.Velmi se nám tento pořad s Vašim komentářem líbil!Prosíme dal by jste mi tip,kde se dá sehnat!Předem děkuji!Michelin - Liberec.
  • osobní dotaz

    když se dívám na televizi a vidím sourozence Gondíkovi, tak se mi vybavuje trochu i podoba mého nejlepšího kamaráda
    z let 1956/57 na základní škole. Nechtěl bych se zbytečně dotazovat v tomto bloku a proto bych se rád s vámi spojil na osobní emailové stránce a dozvěděl se jestli jste skutečně potomnky Bohouše Gondíka tehdy z Nového Sedla u Lokte. Za možnost kontaktu s vámi předem děkuji.
  • Prima dvojka

    Dalibor se svou sestrou jsou jiz dlouha leta prima team. *3*
  • mckingston

    Dobrý den pane Dalibore

    dobrý den přeji tady Martin co jste mi dal podpis máte talent na hraní ve scénkách a moc vám přeju aby vám to všechno vycházelo pokud máte číslo icq rád si sváma o něčem popovídám jestli budete mít čas vím že to máte těžký pořád někde jste bud na natáčení nebo jinde třeba s vašemi přáteli ale mě to nevadí ale byl bych rád kdyby jste mi někdy odepsal když budete mít čas těším se na odpověd a at vám všechno jde mějte se pěkně a jestli vám to nebude vadit tak si vás přidám do přátel jestli vás to nenaštve protože až budete mít nějaké vystoupení tak musím tam být protože vy jste byl v divadle výbornej já vám dávám 1 se třema hvězdičkama a ještě podtržená kdyby jste měl zase někdy vystoupení tak nesmím to propásnout vás si přeci nenechám ujít a muzu vám říct že tohle je poprvý co jsem šel na nějaké vystoupení já totiž nikdy do divadla nechodil ale začnu asi tak se mějte hezky a hezký dny
  • Čau Dádo

    Tak kamaráde, prázdniny před námi, kdy si dáme Karlštejn na strojích?
    Zdraví Jirka *3*
  • Daliborovi G.

    Dobrý den Dalibore,
    máme zájem o vaše vystoupení u nás v obci Třebeň je to malá vesnička kousek od Fr.Lázní,jednalo by se tak o 1až 2 hodiny vystoupení i s Vaší skupinou Hamlet,byli jste tu ve Fr.Lázních v Bažině -ůžasné vystoupení.Jelikož naše obec má určitou peněžní rezervu prosíme o kontakt na Vás a o kolik peněz by se jednalo a kdy by se Vám to hodilo je Nám jedno jestli v sobotu nebo v neděli *3* mockrát děkuji za odpověď hezký den Maruška K.
  • 66

    Ahoj Dalibore.Omlouvám se za tykačku,ale můj příspěvek,nebo spíš dotaz se týká route66.Tedy nás motorkářů :))).Můžeš mi poradit,nebo najdu někde tvoje zkušenosti s 66.(Rád bych absolvoval asi tak do dvou let.)Díky za informace.Láďa
  • indulona

    Gondíku prosím nezpívej neumíš to!!! už jen to stačí že stále moderuješ na nově a opravdu nic tak pokleslého jako je tvoje zábava a moderování momentálně na TV není. Takže vždy jak se oběvíš ihned přepínám a nejsem sama..
    • Re: indulona

      Klárinko, děvčátko, zatím jsi nezvládla ani českou gramatiku. Jak si troufáš hodnotit schopnosti Dalibora Gondíka, kterému Bůh nadělil a on sám se přičinil? Je mi Tě líto, máš-li v sobě tolik zloby a hlavu dutou. *15* *13*
    • Re: indulona

      Kláro, až budeš přepínat, vezmi do ruky pravidla českého pravopisu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit