Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Gondík

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalibore,chcem tobě a všem hercům z Příbramského představení Jak jsem vyhrál válku poděkovat úžasně prožitý večer.Tak jako 3.11. jsme se s přítelkyní už dlouho nepobavily *4* .Doufáme že budete v Příbrami obsazovaný hodně často.S pozdravem Jirka(Vousatý hřib). *3*
  • Amerika Ruth 66

    Vážený pane Gondíku, moc mě natchl váš pořad, kde jste s panem Brouskem vyprávěli o cestě na motorkách napříč Amerikou. Jelikož chceme s ženou příští rok tuto cestu absolvovat, budu vám nesmírně vděčen za zajékoliv informace k tomuto vašemu zážitku (itinerář, místo půjčení motorky apod.)Předem moc děkuji za odpověď. rené
  • Prosba

    Vazeny pane Gondiku, chtela jsem Vas pozadat o par minut Vaseho casu, jedna se mi o prac. schuzku. D. dana@day.cz
  • poděkování

    Vážený Dalibore! Od r.1966 bydlím v Sokolově, celá rodina vás i s vaší ségrou máme rádi a fandíme vám, ať se děje cokoli! Držte se a vykašlete na drby, nikdo na vás nemá! Ahoj a držíme palce s přáním dalších úspěchů a více štěstí v životě! Haklovi *4*
  • dotaz

    Pane Gondíku, stejně jako Vy jsem příznivcem velkých hodinek, pochopitelně se strojkem. Je vidět, že si je vyloženě užíváte. Co to je za značku? Nestálo by za to, zkusit připravit pořad o stejně "postižených", nebo o opravdových hodinkách? Měl bych pár typů. Na internetu je zajímavé diskusní fórum - jsem zapojen. Přijďte mezi nás.
  • Sugar

    Dalibore, děkuji za krásný zážitek z představení SUGAR. Jste výborný herec, moc jsem se pobavila. S Honzou Křížem a Adélkou jste v tomto nepřekonatelný tým. Gratuluji a ještě jednou děkuji.
  • Dotaz

    *3* Pane Gondíku, já myslela, že pocházíte z Tábora a vy ze Sokolova. Nemáte tady nějaké předky? Nebo zadky (to byl jen žert)
  • Postřehy

    Dobrý den, chceme s kamarádama podniknout podobnou cestu jako vy po R66. Nějaké informace jsme již získali, ale rád získal názor, postřehy, tipy od někoho, kdo to již absolovoval. Děkuji. *3*
  • Dalibor v LN

    pane Gondíku, lituji že jsem neměla čas napsat vám hned po otištění vašeho rozhovoru(odpovědny) v LN. Skvěle a inteligentně jste srovnal všechny rypálky. Tleskám. Musím říct že když jste s Adélkou před lety začali dobývat televizi, bylo přegondíkováno a lezli jste mi krkem. Ale ustáli jste to a jste opravdu dobrá dvojka s nenásilným přirozeným projevem. Škoda že v televizi taky nedávají nějaký přenos z divadla. Ráda bych vás viděla ve třech mužích. Syn komentuje vaše oblečení v Loskutákovi:ten Gondík má pořád bezvadný mikina a trička. To si vybíráte sám nebo jsou to jen pujčené "kostýmy"? Fandíme vám *5*
  • narozeniny

    Dalibore přeji Vám vše nej k narozkám a doufám, že Vám budu moc pogratulovat osobně 11.4. na Touze. Fanynka Splašených nůžek a Touhy. Už se těším jak si Touhu z první řady opět užiju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit