Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Gondík

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibor je úžasný člověk,měla jsem tu čest ho poznat víc takových lidi a život je faj
  • Pane Gondíku, váží si Vás jako všestranného umělce ale to co jste předvedl
    ve své 13.komnatě,když jste informoval o své nemoci, tak to se k Vám nejhodí.
    Říkal jste: tak tady jsem jakoby upadl - mám tomu rozumět,že jste to předstíral nebo se to skutečně stalo. To samé se týká Vašemu sdělení, že : náhodný občan
    Vám jakoby pomohl - opravdu nebo to jen předstíral.Hvězda Vašich kvalit by si měla přečíst význam slova JAKOBY. *9*
  • Dobrý den,
    mám malý dotaz, proč se neuvádí v Dádově wikipedii film "Stvoření světa" z 80. let, ve kterém hrál úžasně Adama? A je velká škoda, že se od té doby nehrál.

    Děkuji za info Madla
    • Dobrý den, vy si pamatujete Stvoření Světa?? To mě překvapujete...:-)
      Já to od té doby nevidělll
      Dalibor Gondík. A děkuji Vám...
  • Vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí a hlavně hodně zdraví.ADAM
  • velice rad bych sehnal kontakt na dalibora nebo na osobu jej zastupujici, ohledne moderovani maturitniho plesu.dekuji zdenek weber.
  • gondik

    dobrý den gondíku, jste hvězda vetšiny /blbů/ českého národa. s pozdravem
  • R66

    No a teď zaperlil coby motocyklista..Na R66.Já snad prodám motorky.v mých 55 je to jediný,comě baví.A že se nechal ten Ťulda tak zneužít???Příště až tam pojede,tak ať si vezme Novotnýho..to je stejná úroveň..jako ty jejich pokleslý pořady.Ahoj L.
  • reklama na TV NOVA

    Ahoj Dalibore,včera na TV NOVA jsem viděl reklamu na zábavný pořad NOVA vás baví už dvanáct let.Tvoje silueta z profilu mě velmi připomínala Vladimira Iljiče Lenina a věř mi,že tu podobu mám uloženou v paměti z dob mého školního věku kdy jeho podobizna visela snad v každé třídě.Něco s tím udělej,nebo tě lid bude přezdívat Vladimíre Iljiči.Zatím ti říkají ,,Knoflík"(,,Gombík").Ahoj zdraví tě motorkář Míra zvaný ,,AGO".A pozdravuj sestru.Moc jí to sluší. Vladimíre
  • Pane Gondíku já sem si mislela že ste s Paní Gondíkovou dvojčata *7*
  • Dobrý den pane Gondíku,
    díval jsem se na reportáž z ostrova Man na programu Sport5.
    Našel jsem zmíněný odkaz na podepsané fotografie - viz. odkaz na
    motorce Guye Martina, přeposílám. Příští rok se chystám na Man jako divák i fotograf.
    Signed pictures:
    http://www.iomttphotos.co.uk/items1643.html
    Hezký den,
    Jan Marek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit