Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Gondík

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc vám děkuji

    Dobrý den, včera jsem měla možnost shlédnout div.představení : Láska naruby...moc moc mile jste mě svým hereckým uměním překvapil. *14* .Přeji vám jen samé krásné herecké příležitosti a moc štěstíčka v životě.
    Od včerejška vaše věrná fanynka Lenka.
  • Pokud někdy zase pojedete přes Zlatou Olešnici,dejte vědět,rádi bysm *3*
  • Daliborovi G.

    Dobrý den Dalibore,
    máme zájem o vaše vystoupení u nás v obci Třebeň je to malá vesnička kousek od Fr.Lázní,jednalo by se tak o 1až 2 hodiny vystoupení i s Vaší skupinou Hamlet,byli jste tu ve Fr.Lázních v Bažině -ůžasné vystoupení.Jelikož naše obec má určitou peněžní rezervu prosíme o kontakt na Vás a o kolik peněz by se jednalo a kdy by se Vám to hodilo je Nám jedno jestli v sobotu nebo v neděli *3* mockrát děkuji za odpověď hezký den Maruška K.
  • Prima dvojka

    Dalibor se svou sestrou jsou jiz dlouha leta prima team. *3*
  • TT Man

    Pane Gondíku,již delší dobu já a moji kamarádi sháníme DVD z TT na ostrově Man který jsme shlédli v televizi.Velmi se nám tento pořad s Vašim komentářem líbil!Prosíme dal by jste mi tip,kde se dá sehnat!Předem děkuji!Michelin - Liberec.
  • Dalibor na Rally Bohemia

    Ahoj Dalibore
    děkujeme Ti za spolupráci na RB 2010.
    Byl jsi jako vždy skvělý.Nabízíme Ti čestné členství ve Škoda Rally Clubu.
    zdraví Tě parta SAFETY CAR teamu a Vláďa Malina
    http://www.flickr.com/photo s/skodarallyclub/4771653005/sizes/l /in/photostream/
    www.skodarallyclu b.cz
    www.flickr.com/photos/skodara llyclub/
    *4*
  • Dobry vecer Dalibore Gondiku chtela bych Vam podekovat za skvely zazitek z akce v Plzenskem pivovaru kterou jste moderoval.Byl jste skvelej myslim ze vsichni se dobre bavili.Musim jeste napsat ze ve skutecnosti Vam to slusi mnohem lepe nez jak Vas obcas prezentuji media.Preji Vam mnoho zdravi JanaK
  • VÁŽIL 78 kg při 174 cm.Dnes má pouhých 65 kg,možná méně..vypadá to hrozně a pokud za tím není nemoc,měl by přibrat..
  • všech no nej *2* *1*
  • Všechno nejlepší k narozkám a přání hodně štěstí,zdraví!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit