Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Gondík

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minulý týden jsem viděla pana Gondíka na akci, velmi mě překvapila arogantnost a namyšlenost. Měla jsem ho do té doby docela ráda.
    • Dobrý den. Přiznám se Vám, že mě osobně velmi mrzí, že máte ze mě tento pocit... Samozřejmě, že se asi nezavděčím všem, to je pochopitelné... ale chtěl bych jen, abyste věděla, arogantnost a namyšlenost jsou věci, které se mi velmi příčí a opravdu se nesnažím takto svůj život "naplňovat". Jestli jsem Vám nějak osobně ublížil , tak se Vám co nejupříměji omlouvám. Vždy se snažím být slušný a skaždým se pobavit jako se "svým". Mé životní heslo je: míte se rádi a covat se slušně... Ale co nadělám. Mějte se, Daro, hezky a snad se někdy setkáme při lepší příležitosti.
  • Dalibor gondik je dobrej v tvoji tvari
  • Ráda bych vám poradila, pokud trpíte epilepsií jak bylo uvedeno v jednom
    pořadu, zkuste brát vitamin B12.
    • Zdravím Dalibore, Vitamín B12 je jistě dobrej, ale mám lepší řešení, které Vás může z epilepsie dostat. Jsou to čistě přírodní a notifikované produkty od České firmy. Zavolejte nebo napište na tel.: 775 231 618 E-mail:liduska974@seznam.cz František *4*
  • U nás byl pan Gondík na večírku,velice,velice sympatický a milí.Moc se nám všem líbil *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit