Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomáš,ak chceš komunikovať s Daliborom Jandom,tak si ho nájdi na facebooku. Má tam svoj profil. Ale je ich tam viac,musíš nájsť toho správneho. Nájdeš ho podľa toho,že má profilovú fotku,na ktorej hovorí do mikrofónu. :-)
  • dobrý den pane jando mohl byste my poslat fotku s podpisem na adresu Rolník Tomáš prusinovice 306 plačkov 76842
  • dobrý den pane jando mohl byste my poslat fotku s podpisem
  • Ahoj kedy bude mať Dalibor Janda koncetr v Košiciach? Dalibor,si super! :-)
  • Koncert v Středočeském kraji?

    Dobrý den, chci se zeptat, jestli Dalibor Janda má nějaký koncert ve Středočeském kraji, kdy a kde? díky za info M.
    • Pan Janda má právě v těchto měsících podzimní turné po celé republice,přesně nevím kde všude, ze Středních Čech tam snad je Kutná Hora a Nymburk. V Praze koncert určitě nemá. Myslím,že také v Plzni, Mostě a Táboře a pak na Moravě.
  • Skřehotavý angrešt

    To jsem netušil, že tenhle skřehotavý angrešt vůbec ještě žije. A už vůbec jsem netušil, že má dokonce i nějaké fanoušky. Ale teď je to holt v módě, vytahovat tyhle pěvecké zombie. Za chvíli se snad začnou vyhrabávat z hrobů i dávno zemřelí zpěváci.:-D
    • Byl bys rád, kdybys uměl tak skřehotat, co? Neurážej, když hudbě nerozumíš, primitivní blboune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Elpíčka na prodej.

    Prodám Elpíčka Dalibora Jandy ve výborném stavu. První album Hurikán. cena 50 Kč. 2 album Kde jsi. 50 Kč. a Třetí album Deset Prstů pro život. 50 Kč.
    • komatka

      Re: Elpíčka na prodej.

      dobry den mam zajem o deset prstu pro zivot pokud ho jeste mate
  • Všechno nejlepší

    Chci blahopřát také Dalibotu Jandovi k jeho 58.narozeninám.Je to fajn zpěvák a kytarista.Už v mládí jsem ho poslouchal na LP-gramofonovém disku(např.písen Kde jsi?).
  • chlap mojich snov

    ja by som sa tiez chcela pridat k fanusickam Dalibora Jandu,pretoze tak ako tisicky inych fanusikov aj ja ho zboznujem uz od mladych cias,a nesmela som vynechat ziadny koncert,ktory absolvoval na Slovensku,jeho piesne pocuvam stale,jeho niektore albumy mam aj v telefone,preto mu prajem este vela uspesnych rokov v spievani
  • misha77

    CHLAP MÝCH SNŮ

    HEZKÝ VEČER VŠEM,CO MAJÍ RÁDI DALIBORA JANDU STEJNĚ JAKO JÁ
    I KDYŽ MI JE 35,ZBOŽNUJU HO OD SVÝCH 14-TI. VŠUDE BYLY PLAKÁTY DALIBORA,VŠUDE -L-P -- DESKY--PROSTĚ CHLAP MÝCH SNŮ,HLAS MÝCH SNŮ
    DALIBORE,I PŘES VŠECHNY PŘEKÁŽKY OSUDU,ZPÍVEJTE JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO
    .KDYŽ MÁM DOBROU NÁLADU,PUSTÍM SI -JANDU,KDYŽ JE MI SMUTNO,PUSTÍM SI HO TAKY
    -CO DODAT,JE TO PROSTĚ MOJE TAJNÁ LÁSKA *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit