Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Ivon, kde jsi k tomu přišla? Je to pěkný kluk. To věřím, že máš radost. Já mám zase fotku s Dalikem (to jsem moc ráda), fotky s jejich podpisem a spoustu fotek, co jsem je fotila a videa. Tak jsem také ráda. Dívám se na ně každou chvíli. Ten Dalik - to je zážitek. Tak zatím.
  • Diky Lucko taky ti preji at mas zitra hezky den no mam se skvele protoze mam povleceni 1D a tricko Zayna Malika i s jeho podpisem tak se mej ahoj
  • Ahoj Ivono, mrzí mne, že jsem tu tak pozdě. Snad budeš mít skvělý den i zítra. Tak zatím ahoj
  • Ahojte holky mam dnes skvely den pokud vas neotravuju tak bych vam tu chtela neco napsat odepiste pokud chcete
  • Ahoj, jj máš pravdu, oni jsou topoví
  • Ahoj, včera jsem byla na vystoupení Dalika a Sabiny v Kovači u Jičína. Ten zážitek s nimi se nedá popsat. Jsou oba milí, úžasní, vůbec nejsou namyšlení. Jenom to trochu pokazil déšť. Zpívali krásně, mám opravdu velký zážitek, díky Dalikovi a Sabině. Všem, kterí jim fandí moc doporučuji jejich koncerty a vystoupení -stojí to za to.
  • Jste tu holky? Nebo ty Daliku a jak se mate
  • Vypadni a nepiš tu takové hámotiny. Tady na těch stránkách nemáš co dělat,nejsou tvoje.
  • Ivuško slepičko co děláš šukáš Dalíka ? Tak to vás nebudu rušit papapa
  • Uklidni se Ivonko co maš za problem já si mužu psát komu chci ty slepicova
  • A nepis za me pi*o
  • Hej co je to za blbecka ten Tomas jo a jdu spat Niky dobrou noc
  • Co to ma byt proc pises za me ty pi*o ona psala me tak se uklidni
  • Taky dobre akorad je tu velke horko dnes tu bylo pres 30 ° c
  • Jojo, nemáš zač, fajn a ty?
  • Niky Violetta ještě jsi ? A diky za lajknuti fotek na instagramu a jak se mas
  • Ahoooooj
  • Ahoj Dali, děkujeme ti za termíny ❤
    Zase se někdy ozvi, měj se hezky a zase někdy ahoooooj ❤❤❤
  • Ahojte holky jste tady ?
  • Ahoj, ráda vzpomínám na Dalika. Já poslouchám a dívám se na videa Dalika a Sabiny. Pak si hledám originály písniček, které zpívají a některé písničky se mi víc líbí od Dalika a Sabiny. Jinak teď mám oblíbenou jednu písničku od ATMO music - Valerie. Ta je teď moje nejoblíbenější. Můžu ji poslouchat pořád. Tak zatím ahoj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit