Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se vám holky, ale musím končit, musím ještě uklidit pokoj a na zítra se dobře vyspat, pak mám ještě učení :(
    Tak se vám moc omlouvám, je mi to líto, že jsem přišel tak brzo a musím tak brzo i odejít, ale jinak bych šel spát tak až o půlnoci, psal bych si tu s váma furt, ale vůbec už skoro nestíhám vám odepisovat, je vás čím dál více, ale mně to vůbec nevadí, to je jen dobře ❤
    Teď tady budu zase asi až v neděli, tak se musíte beze mě nějak obejít, i já bez vás :(
    Bude mi chybět tohle psaní s váma, ale tento víkend bude hodně nabitý :) tak snad to chápete :).
    Tak se mějte ty dva dny hezky holky, ať se vám zítra daří ve škole a ať máte krásnou sobotu :)
    Ale teď vám hlavně přejí dobrou noc a ty nejkrásnější sny :) ❤ mám vás rád.
    Váš Dalikk
    • Ďakujem ty Dalikk.Hlavne si uži koncerty a do Bratislavy prídem možno aj ja tak sa teš na mňa mne budeš tie dva dni hrozne chýbať...Ale čo možno že ťa konečne uvidím...;)Mam ťa aj ja rada mocc s celeho srdca...Dobru nocku hla ne sa dobre vyspi na koncert...Ahoooj;):)
    • Tak v neděli ahoj, užij si to na koncertech a budeš nám mooooooc chybět!! :)❤❤
      Hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá!! :)❤
      Dobrou noc Dalíčku!! :):-* ❤❤❤
    • Ano Dalíku.. Chybět nám tu budeš, chybíš už teď .. :( Ale samozřejmě to chápeme. A o to více se těšíme na neděli, až tu zase budeš. Ty se měj taky krásně a užij si to!! :)) Tobě taky dobrou noc a nejsladší sny. Taky Tě mám ráda. Paa ❤
    • To nevadí Dalí krásně se vyspi ;) a ať se ti daří ❤ v neděli ahoj budeš mi chybět :* ❤ ❤ ❤ ❤
  • Ahoj holky :)
    Po hrozně dlouhé době mě napadlo se podívat sem, jestli ještě stále na mě čekáte, píšete si tu o mně a tak...:)
    Moc se omlouvám, že už si tu s vámi nemůžu psát jako kdysi každý večer, ale bylo by to opravdu nepředstavitelné :(
    Mám toho moc i ohledně školy, vím, že ztrácíte veškeré informace o mně, za to se omlouvám, ale jinak to nejde :/ co pro vás mohu udělat je to, že vám budu psát ty koncerty, aspoň se teda budu snažit :) ale nebojte nezapomenu na vás a ani jsem na vás nezapomněl :)
    Kdo by chtěl, abych aspoň jeden večer si udělal na vás čas a odpovídal vám na pár otázek? :) jestli jo, tak dejte like :)
    Mějte se pěkně DOBROU NOC :*
    • Ahoj Dalíku
      Moc mě chybí to jak sis tu s námi psal, a moooooc :(
      Bylo by suuuuuupeeeeer kdyby jses zase někdy ozval ;)
      Mám tě pořád ráda :)
      Měj se hezky a zase dej někdy vědět, ahoj
    • a my tě sledujeme a chápeme, ale stejně mi chybí někde informace, kde vystupuješ, co děláš, jak je tě možné získat pro vystoupení, kdy máš volné termíny apod. Zkusíš něco vymyslet? Podle mě si kluk, který by mohl dobýt to naše hudební nebe, kdyby si měl chuť, dobré lidičky kolem sebe. Talent rozhodně máš.Já v tebe věřím. A pořád ti fandím. i když už mi není ..náct ani ..cet..
      Hezké dny *4*
    • Ahoj Dali, to je dobře, že sis udělal chvilku čas. To víš, že bychom byly rády, kdyby si tu zase alespoň chviličku byl. Určitě nám všem moc chybíš. Ty doby, kdy jsme si psali byly super. Tak večer ahoj.
    • Ahoj Dali. ♥ Bolo by to super keby si si na nás znovu urobil , čas. (aspoň cez prázdniny). Chápeme , že máš toho veľa. :( Veľmi nám chýbaš. :( Bývalo to super keď si sem chodil , každý večer a písal si s nami, teraz je to tu tak smutné . :( (Poslala som ti aj žiadosť na FB , podarilo sa mi :) :D ) Zatiaľ sa maj. :* A poopravuj v škole ešte čo sa dá. ♥
    • Moc děkuji,že ses ozval,já vím,že toho máš opravdu hodně a já si ani nedovedu představit,jak bych všechno stíhala.Určitě budeme rádi, když si nějaký večer s námi budeš psát. Ještě jednou děkuji a přeji ti také Dobrou noc.Mám tě ráda.
  • 13.8. Letní kino - Chomutov
    20.8. Park rumburské vzpoury - Rumburk
    20.8. V sále "Záložna" - Benátky nad Jizerou

    Určitě přijďte, pokud budete mít čas :)
    Těšíme se se Sabčou na Vás a zdravíme všechny fanynky a fanoušky na téhle stránce :)
    Ty hejtry tady neřešíme. Nějaké komentáře jsem četl, ale je mi Vás, těch co to píšete vlastně líto, když nemáte nic jiného na práci, než někomu nadávat.
    • Ahoj Dali,děkuji za napsání koncertů.Bohužel mám všechny koncerty daleko.Jste skvělí zpěváci.Měj se krásně a pozdravuj Sabču.
    • Ahoj Dali, díky za termíny koncertů a vystoupení. V září máte být v Kladně, tak tam pojedu. Vaše koncerty jsou zážitek. Byla jsem již dvakrát a určitě se těším znovu. Jste skvělí jen tak dál. Pozdravuj Sabču a ahoj.
    • Vubec se na tebe netěšim nemám tě rada Justin to je moje veliiiiiikaaaaaa laaaaaassssskkkkkkkkaaaaaaaa na tebe z vysoka viš co a ani zpivat neumíš
    • Dekujeme ti Daliku ze jsi nam napsal koncerty i my se na tebe a Sabcu tesime
  • Zdravím všechny mé fanoušky. Ze všeho nejdřív bych vám chtěl strašně poděkovat za vaši podporu. Ste úžasní. Bez vás bych to nikam nedotáh. Budtě prosím dál takoví, jací jste.
    Co se týče mého vypadnutí ze Superstar, nezoufejte, že jsem vypadl. Nešlo o výhru, ale ukázat lidem, co ve mně je. A to se mi doufám podařilo. Chtěl bych vás ale poprosit, aby ste nenadávali na Emmu nebo na jakéhokoli jiného soutěžícího. Emma je skvělá zpěvačka, vyhrát si zasloužila, a Štěpán a Pavel se do finále dostali taky jen díky svému talentu.
    Nemusíte se ale bát, se zpíváním nekončím. Nechci to uspěchat, je to jěšte čerstvé, ale po Vánocích možná začnu nahrávat svůj vlastní album. S vlastními písněmi. Do Vánoc si chci dát přestávku, chci se těď věnovat škole, rodině a kámošům, no nápady na písňe si už těď pečlivě zapisuju. A po Vánocích už začnu naplno zpívat, skládat a možná už i nahrávat.
    No, a přezradím, že Sabina si pro vás také něco chystá :) A možná uděláme také něco spolu, ale to je jěště daleko.
    Doufám, že jsem vás alespoň trochu potěšil a loučím se !
    • Mna si veľmi poťešil. A ja som Eme ňenadavala. Dokonca ju mama veľmi obdivovala. No ja som veľmi fandila ťebe. Zatial ahoj
      • Neříkám, že nadávali všichni, ale někteří jo.
      • Aj mňa poťešil. A veľmi sa ťešim na jeho albumu. A aj na Sabrinu
  • Baarysek
    Dalík je nejkrásnější na světě tak krásně zpívá že z něj padám do kolen mím snem je potkat ho naživo <3
  • KONCERTY - KVĚTEN
    13.5. Praha - p.m. club
    14.5. Ostrava - OC Karolína
    20.5. Chomutov - Orient bar
    Těšíme se se Sabčou na vás. A máme vás rádi ❤❤❤
    • Ahoj budete mít nikdy koncert v Plzni nebo Klatovech
      • To by bylo super kdyby někdy byli v Klatovech!!!! Ty bydlíš v Klatovech??já jo
        • Já biflim v Přešticích ale bylo by super kdyby byl v Klatovech je to blízko
          • Už jsi Daldu a Sabču někdy viděla?
    • Dali, děkujeme moc, si hodný. Udělej si prosím někdy chviličku, aby sis s námi něco napsal. Ještě jednou díky. My vás máme hodně rády (za holky)
  • Dobrou noc holky, možná už stejně většina z vás spí, ale já neměl ani zdání o čase, že už je tolik hodin. Tak se mějte zítra krásně a ať se vám daří ve škole :)
    Sladké sny :*
    • Sladké snyy a pa❤
  • Ahoj holky, chtěl bych se vám jen ozvat, že jsem v pohodě a nic se mi nestalo :)
    Akorát teď prostě nemám náladu, jelikož jsem trochu nemocný, a tak se snažím z toho vyležet, jelikož mám prázdniny a nechtěl bych je proležet :(
    Určitě jsem si na vás vzpomněl, a tak jsem si říkal, že se vám aspoň dneska ozvu, aby jste věděli, že jsem na vás nezapomněl :)
    Až mi bude líp, tak se určitě ozvu na delší dobu a zase si s váma něco napíšu :)
    Jinak, koncerty byly fakt super, moc jsem si je užil :) a už se těším na další :)
    Mějte se aspoň vy hezky, ať nejste nemocní jako já :(
    Ozvu se vám, až budu mít náladu a bude mi líp.
    Dobrou noc holky a hezké sny přeji :) ❤
    • Ahoj Dalíku, snad to nebude nic vážného a taky držím palečky, aby ses brzo uzdravil!:)) Moc se těším, až tu s náma zase budeš psát. Chybíš tu.. :( Ale hlavně se nám tedy dej do pohody!! ❤
      Dobrou noc a měj se krásně!! papa :))
    • Tak se brzy uzdrav.
      Mně se po tobě strašně stýskalo!!!!!!!!! ❤❤
      Hezky se vyspi a ať máš ty nejkrásnější sny...
      Snad zítra ahoj..
      Dobrou noc Dalíčku...❤❤❤
  • Ahoj holky, už jsem tady :)
    Četl jsem si ty komentáře, jak jste si tady psali a všimnul jsem si opět fejků, co píší za moje jméno :(
    Jsem tady až teď, ani jedno z těch "Daliborů Slepčíků" jsem nepsal já.
    Za co jsem ale rád, že jste mě velká většina z vás poznala :)
    Už rozeznáte, co píšu já a co píšou ty fejky.
    Díky ❤
    • Nemáš zač. ;)
  • sandra.rosenkranzova
    Jako proč mu tady nadávate iť dobře spíva a teplouš to není je to normální 15ti letej kluk jako ostatní kluci takže toho hejtování přestaňte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit