Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano som z Čech takze sa snim nevidim uvidim sa snim po prve v tej Praze už sa moc tesim je to moj miláčšk *14* *14* moc my chybí§to vite laska na dalku
  • Mne to vadí Ale doprajem ty to možno neskôr ty dá kopačky alebo ty jemu čo pochybujem! Tak sa ho budem snažiť zbaliť JA! Inač v Košiciach na koncerte keď tam bolo okolo 1000000ľudí vravel že má frajerku ale nechcel povedať meno *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • a holky teda nevadí vam že chodim s Timkem??? *14*
  • Čau,nie som moc rada že Timo už má frajerku ale no musím sa stím zmieriť!!! A ty si Češka?
  • To je vpohode.Ale mi závidieť musíme predsa máš za frajera našu hviezdu!!
  • a tel čislo nedam prepac
  • Ja mám lístky a ty tam budeš? Čo to je za otázka asi že áno či?
  • a ano budu v tej praze ale moc to nechci vravit lebo to ma byt pre Tima prekvapko tak pssstttt dk holky ste moc milý a viem ze Timko je super chalan ale zavidet my nemusite najdete si taky chalana aa uvidite aa ano spiva Timko uplne super on je moj nej spevak aj moje rodina to vravi a snad sa nezlobyte ze chodim s Timem????? a ja ho nezbalila on mne aa moc ho lubim aj ked sa hadame a nebudte na nej zly lebo uvidite ale nie robim si srandu viem ze vy ste na nej len hodny!!!!!!prepac piši s chybami!
  • Oooo škoda.A spýtala by si sa ho kde bude mať najbližšie koncert ďalší? A dáš mi naňho číslo?
  • no holky ahoj dk vam moc aa koncert v Praze je od 15:00 a prepac ale už listky nejsu asi som vas sklamala *13* *13*
  • Ona zabalila TATARA Timka.Mmmmmmmmmmmm škoda ale gratulujem DenČa.Pozdravuj ho a daj vedieť o tom koncertte v Prahe PA A dík.
  • DenČa mám k tebe prozbu nevieš náhodou o koľkej má ten koncert v Prahe a či sú lístky prosím spýtaj sa ho .Dík. A v tej Prahe budeš aj ty potom sa ak chceš môžme spolu odfotiť budem moc rada .Ahoj pozdravuj TIMKA
  • Sa máš máš super chalana.Ale nooo gratulujem!!!!! Lebo jeho bolo ťažko zbaliť na jeho bombových koncertoch!!! Ja ten jeho hlas žeriem spieva úžasne a prajem mu aj tebe DenČa aby ste sa mali dobre.....:) PAAAAAAAAAAAAAAa
  • Ona chodí s Tatarom Juniors? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .Ale no gratulujem!!! *7* *7* *7*
  • Gratulujem aj ja DenČa!!! Závidím ty veľmi a fest!! Sa máš nooo *6*
  • Jej Gratulujem DenČa!! To ty chodíš s Tatarom (Juniors)?
  • Pardon mam tam chyby misto mov tam malo byt moc!
  • Dalibore kôli tajti strance som spoznala super chalana keryho strasne mov lubim nejvac na svete diky tito strance!!!Timko Lubim ta moc nejvac na svete!!
  • Budete se Sabčou někdy v Orlové? Já vím je to moc daleko, ale já vás mám strašně ráda a do Ostravy za váma jsem se nedostala :( Moc prosím.. Jinak můj fb je Kimi Ferková a je mi 15 let :-*
  • Ahoj Daliku, tak už bude zase poslední koncert, který tu máme napsaný. Moc tě za všechny prosím, napiš nám další, co budete mít. Jinak v OC v Ostravě to bylo super. Překvapilo mě, co tam bylo lidí. Fakt byli jste se Sabinou úžasní. Tak dej prosím vědět, kde a kdy budete. Díky moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit