Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem to zkoušela znovu a pořád to nejde. Nebo ho zase zrušil. Ten jeho hlas se dá poznat a co myslíš ty?
  • Ahoj. To bol iný profil , a včera si ho skúšal deaktivovať...či čo , ja už vážne neviem čomu mám veriť pretože jedno dievča mi od neho poslalo aj hlasovku čo on poslal jej. :) Ale tento mal správanie ako náš Dalík... a bol smutný , že mu neveria... Buď je to naozaj Dalík alebo fejk ktorý je super herec....
  • Ahoj, já se na tento FB od včera večera nemůžu dostat, píše mi to, že je nedostupný, tak já nevím proč. Já stejně už ničemu nevěřím. V pátek tam byly od Dalibora odpovědi a přitom měl koncert, tak pak tomu věř.
  • Toto je tvoj nový FB ? : https://www.facebook.com/profile.php?id=100011404008371&fref=nf

    Musíte sa prihlásiť na FB aby sa vám profil zobrazil. :) Ale asi to bude pravý keď tam dal fotky Sabči , keď čakala Adrijánka. A tie fotky nikde inde nie sú. Ďakujem za radu. :) Vaša Ema. :)
  • Ahojte :) Ahoj Dali , chcem sa ťa spýtať je to pravda , že máš nová FB ? :) Pretože som ti poslala žiadosť a prijal si ju (dúfam ty ) a , vraj niektorým si poslal aj hlasovky. :) Tak neviem ďakujem za odpoveď :* :)
  • si moc sxsy *16* *16* *16*
  • posinko moje *14* *3*
  • já to mislm vašne zatičko *1*
  • ino holkolku ne chud ja jeno semno *2* *2* *2*
  • ahoj milačko*14* *5* stebu bys měla pěkane děcko
  • Děkuji holky moc, dobrou noc :) :*
  • Dali, měj se moc hezky, zítra ti přeji úspěšný den a dobrou noc. Budeme šťastné, když si uděláš zase někdy chvilku. Ahojky.
  • Tak Dalíku ať se ti zítra daří ve škole, hezky se vyspi.
    A zase se ozvi, až budeš mít čas.
    Dobrou noc Dalíčku. ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
  • Je tu někdo??
  • Dali, budu ti držet palce, aby si to v té škole zvládal pokud možno v pohodě. I když v pohodě škola není nikdy.
  • Dalíku, víš co budeš zpívat 10.4. v Brně? :D :)
  • Ano, zatím nemám co.
  • Dali, budeš nám prosím doplňovat termíny koncertů?
  • Těžší :) mám ještě míň času :(
  • Budeš v dubnu v Plzni??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit