Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, snad nevadí, že odpovídám i já.. :p Jsou nějaká videa i na facebooku.. :)
  • Ahoj Dali, mám na tebe velikou prosbu. Budou prosím nějaká videa z tvých narozenin? Zenon F. slíbil, že budou, ale zatím nikde nic není. Jestli o něčem víš, můžeš dát prosím odkazy. Děkuji ti moc a měj se hezky.
  • Ahoj, je to na nic. Bez Dalika to tu nemá cenu. Škoda, bylo to tu s ním bezva. Snad si zase někdy udělá na nás čas. Včera vlastně jenom poděkoval za přání k narozeninám.
  • Ahoj Dali, ozveš se dneska? Jak se máš a co děláš?
    A co vy ostatní, jak se máte?
  • Jo a koho.. :D Podle mě vím na co narážíš, ale řekni.. :)
  • Dalík má holku... 0_0
  • WTF?! 0_o :D
  • Jžš *8*
  • Bez urážky a ty seš b*zna? :DDD ach Petře :DDD
  • Tvé šestnástiny jsou tady a my bychom ti přáli,aby se ti všechno dařilo,velkou lásku tvé srdce zažilo,štěstí aby ti stále přálo,sluníčko se na tebe smálo aby ti zdravíčko sloužilo,nikdy ti nic nebylo,abys měl plno dobrých přátel a s radostí světem kráčel.-Opožděně všechno nejlepší-Miluji tě- *14*
  • Jsi pekny ale strasne moc *14*
  • Jsi krasný
  • nechte ho bejt furt jenom dalik sak ho nechcte na pokoji sak to je normalni clovek jako sme my *10* *10* *10*
  • Ahoj Dalíku, zrovna včera jsem šla dřív z internetu a byl jsi tu.. Moc mě mrzí že jsem Tě nezastihla, ale jsem nehorázně ráda, že jsi přišel.. Snad tu budeš aj dneska.. :)
  • To je dobre ze ses ozval zacinala jsem mit strach.
    Škoda ze nestíhaš si moc fajn kluk
  • Ahoj Dali,přeji Ti hodně štěstí a zdraví k tvým narozeninám
  • Daliku ....jak se mas...?
  • Dali, díky moc. Určitě dej vědět. A budeš si s námi někdy psát?
  • Tady máte na přání ty koncerty, je to na měsíc březen, víc jich zatím nevím, kdyžtak se ozvu :)
    4.3. Brno - kulturák
    26.3. Sokolov - Bronx
    26.3. Ústí nad Labem - Romský ples
  • Dobrou noc všem a tobě Dalíčku.
    Doufám se ozveš i zítra.
    Dobrou Dalíčku. ❤

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit