Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, já bohužel už musím, ráno zase brzy vstávám. Tak si zítřek užij, dobrou noc a hezky se vyspi.
  • souhlasím s luckou a náhodou one direction je dobrý. *16* *3*
  • Jo Veroniko
    • A kde ja suhlasim
  • Ahoj holky, vykašlete se na toho deb..a. Když mu odpovídáte, tak se mu to líbí a nikdy neodejde. Včera jsme si Dalikem krásně psaly a těch dvou jsme si nevšímaly a šlo to. Prosím neodpovídejte jim i když vás se...!!
    • Ok Lucka ...aj tak mu na to neskočíme aj píše pod Dalíkovim menom
  • Dali přeji ti všechno nejlepší k narozeninám hodně zdraví, štěstí, lásky a hodně úspěchů v osobním životě. Ať se ti daří po pěvecké stránce a toč další videoklipy ten před vánocemi nemá chybu. Tu písničku poslouchám každou chvíli i když je vánoční. Moc se ti povedla. Narozeniny pořádně oslav. Měj se hezky ahoj
  • Dali dnes si išiel v rádiu v TESCU. :) Chceš vedieť akú scénu som tam urobila ? :D to bol úplný trapas :D
    • Napiš :D
      • Išlo tam Billie Jean. Ja som to začala spievať , dosť hlasno...:DDD Ľudia na mňa pozerali , a mysleli si , že mi preplo. :DDD Ale keď som spievala , aj pri platení a začala tam robiť robotický tanec ... začali si ma ľudia fotiť :DDD ako to už nešlo v rádiu stíchla som a všetci ten smiech ... :DDD a ja som sa skoro rozplakala od hanby :DDD
        • Jejda :D tak stane se, no :D
          • Nevadí... :D stálo to zato :D
  • Ahoj Dali, dal jsi góla? Jinak měli jste velkou podporu. Gratuluji.
  • Dali, a co ty ? Byl si venku s kámošema? Já dneska nic moc.
    • Ano, byl a měl jsem trénink, jinak jsem nic zvláštního nedělal dneska, když je ta škola tak není ani moc na nic čas :(
      Jak to, že nic moc ?
  • Dali a moc dekuju za na plný pecky užiteou sobotu s vama vsema 8<3 :) mám s vama fotky a podpisy dekuju
  • Čau Daliku *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit