Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalikku musim koncit :( mej se hezky a taky se hezky vyspi a sladky sny :) snad zitra :) tak ahojky :) :*
    • Dobrou noc :) a sladké sny :)
      • Dekuji :) snad budou :)
  • Ahoj Dalíku!!! :) Jsem moc ráda, že tu už jsi. Moc jsi mi chyběl. :( :)
    • Ahoj :)
      Vy mně taky ❤ :)
  • Jste tady holky ?
    • Jsem tu já. Teď jsem to pustila. Jak ses vyspala?
      • Suprove kamoska sla spat presne o pul noci tak ja taky a zdal se mi sen o dalikovy a ty ses vyspala jak
        • Aj mne sa sníval sen o Dalíkovi . :O :) A dnes prídem večer lebo sa musím učiť. -_-
        • Já než jsem usnula, tak mi to trvalo snad do jedné hodiny. To si měla krásnou noc, když si byla ve snu s Dalíkem. Myslíš, že večer bude tady?
          • Ja myslim ze snad pride slibil nam to tak urcite pride ja mu verim ale doufam ze se tu neobevi zas ten jozo nebo ten druhy trouba a co si myslis ty myslis ze pride
            • Myslím, že tu bude. On není takový, aby se na nás vykašlal. Jenže, aby ho ty dva nenaštvali, to by asi odešel na delší dobu, jako předtím a to by byla škoda.
  • Dalibor začínam ti veriť povedal si všetko správne len okrem toho filmu.... Ale ináč farba a čo by si si neobliekol to isté ako naozajstný dalibor:) Ale zase mohol si si to pozreť na internete...no neviem:(
    • Ja mu verim aj ked som si myslela doposial ze to pises ty Veronika;)
  • Dali a nevyrušuje ťa malý Adrianek keď sa učíš???:)
    • Občas, ale Sabča ho hlídá, aby mě nevyrušoval, ví, že toho mám teď dost :)
  • Taky přeji Sabče hodně štěstí a zdraví! :)
  • A co tak Lea?
  • Máš mezi fanynkama i nejaky fandy??
    • Joo, mám :)
  • Domča si normálna takto zhadzovať kamošku???:O
    • Asi nie .... :D
      • Veď ona tu ku tomu napíše aj jej meno:O
        • čo už ... :D :D :D
  • A s kým si máme asi tak psát? Ty jenom prudíš a ty ostatní ani nevědí co mají psát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit