Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali aké si mal na základke známky z matiky? ;))
    • Většinou jedničky :D
      • Z MATIKY?tak to maš dobre matika my ide pali ale raz som sklamala ucitelku a ona sa vo mne sklamala a ja som prestala na matike davat pozor este. Ze som sa dostala do tich kolaji kde som bola ;)
        • :) božeeeee zajtra do školy nieee :DD
      • :O aj ja ale aj 2 :D
  • Dali máš rád všetky pesničky od Michaela Jacksona? :)
    • Joo, líbí se mi všechny dá se říct :))
  • Dalí, já budu končit, nezlob se, mám teplotu, tak se zachumlám a budu spát. Měj se zítra hezky, dobrou noc. Jsi takové naše zlatíčko.
    • Dobrú noc Lucka, pekné sny a nech sa dáš rýchlo do poriadku. :)
  • Dalíku jaké dny máš trénink ?:)
    • Pondělí, středa a čtvrtek :)
      • Děkuji ;)!
  • Ahoj Dalíku :*:)
  • Ahoj Dali, uděláš si dneska na nás chvilku? Chceš nám udělat radost? Tak se ozvi, prosím.
  • Je tu někdo??
  • Ahoj Dali, tak já s tím mým zdravím nic moc. Víš co mě štve nejvíc? Celé prázdniny jsem proležela a to jsme měly s holkama tak velké plány. No nic, jediné pozitivní na tom bylo, že jsem mohla poslouchat písničky, tvůj výběr. Jinak špatný.
    • Lucka to ma mrzí. :( Prajem ti nech sa rýchlo uzdravíš. :)
      • Emo, díky moc. Už aby to bylo. Štve mě to.
        • Nemáš zač. Je mi ľúto ,že si chorá cez prázdniny. :(
    • Ty si měla prázdniny tento týden? :O
      Tak to tě lituji, že sis to neužila :( to chápu, ležet jen v posteli je nuda.
      • No právě, já jsem měla prázdniny tento týden. Nevím, ale myslím, že v pondělí taky ještě nebudu v poho. Ježe co doma, je to nuda.
  • Dali, já jsem četla nějaký článek, že jsi byl vyhlášen za nejlepšího hráče ve fotbale. To je moc pěkný. Ono ti jde všechno, přesně, jak říkal tvůj táta.
    • Děkuji :) ale nemyslím si, že mi to jde samo :) musím pro to taky něco udělat, aby to šlo :)
      • To je mi jasný, že proto musíš něco dělat. Jsi šikovný kluk. Máme tě moc rády, myslím, my holky.
      • To je jasný ale jsi moc šikovný :):*
  • Prpsim povie my tu niekto alebo vysvetli co to je pananormalny jav dik
    • Duchovia .... :)
      • To fakt jezis ja mam strach
        • Aj ja mám , taký divný pocit. Aspoň , že si tu píšem so super ľudmi. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit