Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali :)
    • Ahoj Kláro :)
  • Daliku, musím končit, přeji ti zítra úspěšný den. Dobrou noc a krásné sny.
    • Dobrou noc Denčo a taky ti přeji krásné sny a úspěšný den :)
  • Co jste měly k večeři?
    • Já měla krokety, a ty?
  • Před chvílí jsem psala dalikovi na chatu a napsal mi, že nestíhá odepisocvat a omluvil se. Někdy si se mnou píše, ale taky odpoví je dvakrát a dost. Ale je to milé.
  • Jasné už prišla Ema123 Az su tu ja dislajky a to sme si všimli hádam všetci že keď si tu nený tak je to tu bez dilajkou a ked si tu s dislajkami ale ved rob si co chces nas to neeodradi si pisat s Dalikom Alebo neviem o co ty ide.
    • Ja to nie som tak sa zobuď! A prestaň obviňovať! Aj mne tu dávate dislajky a ani si nevšímam.
  • Ahoj Dali, já zítra ráno odjíždím na služební cestu, tak nebudu mít možnost psát (určitě tě to mrzí že?). Vrátím se v neděli v noci, proto bych ti chtěla napsat, aby se ti vydařili oba koncerty o víkendu. Hlavně ti chci popřát krásného Valentýna, hodně lásky a posílám valentýnskou pusinku. Hezky si to všechno užij.
    • Ahoj Petro, děkuji ti moc :) Seš hodná :)
      Tak já ti přeji samozřejmě s tím Valentýnem to samé a ať se máš hezky na služební cestě, jestli to půjde :))
      • Děkuji a zároveň se dneska rozloučím. Hezkou dobrou noc.
        • Já ti přeji též hezkou dobrou noc :)
  • Dobré ráno holky. Píšu brzo , ale jdu do školy a pak by nebyl čas. Jo viděl jsem Andílek na nervy :) je to celkem dobrý film. Doufám , že se těšíte do školy :) tak paa Dalibor
    • Aj ja som videla ten film je super! Vy češi máte super filmy. :))
    • Ahoj Dalikk dúfam že si mal dnes dobrý deň a že zase prideš na túto stránku.A vchcem sa opýtať prečo už chodíte do školy namali by ste mať ešte tento týžedeň prázdniny?PA *14* *14* *14* *14* *14*
  • A co děláš teď? :)
    • Dívám se na TV a papám :D
  • Ahoj dalí tak to jsi mel hezky den ;-) ne. Jako ja :-(
    • Proč si neměla hezký den? Co se stalo? :O
      • Vcera v noci mi umrel tata :-( ale nechci te otravovat míma problemama maš svych starosti urcite dost :-)
        • Ivco, to je nám opravdu moc líto.
          • Dekuju petro
            • Mně je to taky moc líto, přeji upřímnou soustrast tobě i celé rodině :(
        • Cože?! :'(
          • Ja bydlim se spolubydlici jinde a pred 3rokama mi umrela mama :-( a v noci i tata :-( ale dost o me nechci te obtežovat
  • Dali, nebudeš zase někde hrát nějaký fotbal? :)
    • Teď v sobotu hrajeme nejbližší zápas, ale já tam nebudu. :)
      • Aha :o A pak bude nějaký, kde budeš? :) Mohla bych se třeba přijet podívat? :D :)
        • Jak chceš, mně je to jedno :)
          Další zápas zatím nevím :(
          • Jo aha aha, tak já se Tě budu takhle ptát vždycky :3 :)
            A kdybych někdy někam na zápas dorazila, byla by možnost se s Tebou vidět a třeba popovídat? Chvilku aspoň? :)))
          • Ale mám pocit, že nebudeme hrát v Ústí :(
            Většinou se to střídá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit