Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky koukam televizi
  • Máš ještě jiné sourozence????
    • Ano, mám ještě jednu sestru a jednoho bratra :)
  • Budete mít ze Sabičou nějaký vlastní song ❤️:)
    • Jednou snad určitě ano :)
      Chtěli bysme :)
      • 100000% ANO !!!!!!❤️
  • To jsem rada ze ti to nevadi uz pujdu spat dokavat se mi chce tak preju krasny sny
    • Tak dorou noc přeji a i tobě krásné sny :)
  • Všetci sú tu FAKE pozrite si komentáre quázy nášho Dalibora Slepčíka na strane 48,49,50. A budete vidieť , že je to tu len samý FAKE!!! Pravý Dalibor Slepčík by nenapísal že nemá rád svojich fanúšikov!!! A stále tam miluje iné dievča!!! A chalanovi/dievčaťu čo sa tu skrýva pod anonymným menom to nejak nevyšlo keď tam napísal/a toto :You handsome boy you're my best type You have a beautiful voice perfectly with the dress you are simply on best. Takže samý FAKE!!! Má dôkaz nemá!!! Keď sa ho tu niečo spýtame odpovedá zle!!! Takže Fuck you FAKE!
  • Ty už chodíš do školy? A jak se tam cítíš? Asi se zatím rozkoukáváš, nebo už ses zapojil do učebního procesu?
    • Tak pomalu se musím do toho dostávat :(
      Ale zatím mně to moc nejde.
      • Začátky budou těžký, ale ty to dáš neboj.
        • Děkuji za podporu :)
      • To tě věřím že je to těžké!! Já bych zapoměla všechno!
  • Vše nej k narozkám. :* A ty sis udělal nový Facebook? Protože jsem měla žádost od Dalikk Slepcik. Tak jsem ji přijala . A tam byl příspěvek pod tvým jménem že sis udělal nový FB kvuli fanouškum a , že nechceš tam žádné nadávky , že jseš fejk. Ďekuju jestli odpovíš. A užij si narozky. ;)
  • ahoj Dalik co robis? *14*
    • Teď momentálně nic, ale chystám se na Vánoční soutěž se mnou :)
      • aha zapoj ma do nej prooosiiim
        • zapoj ma do nej proooosim
  • Ahoj Dali, přijď sem alespoň na chvilku.
    • Lucko on už nepřijde věř tomu... Já to vím protože mi to napsal -___-
      • Já vím, já už ho prosit taky nebudu. Nejsem malá holka, abych pořád čekala. Taky končím, nebudu tady. Nezachoval se vůči nám férově a to mě mrzí nejvíc. Tak ahoj.
        • Měj se taky tady končím ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit