Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem :) :D je tu ještě někdo? :O
    • Já.
      Mně se zítra nechce do školy!! :(
    • jáá :D :3
  • Já ti napíši co se mi dneska zdálo. Nechci být nějaká trapka, ale v noci si mě malinko naštval. Bylo tam asi 10 lidí a fotili jsme se s tebou. Ty jsi mě chytl kolem ramen, podíval ses na mě tím svým krásným pohledem a řekl si " ty moc necvičíš viď ?" V tu ránu jsem se probudila. Moc necvičím, ale tlustá nejsem. Ale byl to sen.
    • Tak to je jasný, že to byl sen :D
      To bych si nedovolil říct něco takového :D :)
      • Víš, nevím proč se mi to zdálo. Já sny mívám málo a když, tak většinou, že mě někdo honí, nebo, že padám z výšky a tak. Ale zase jsem tě alespoň ve snu viděla a moc ti to slušelo.
        • Tak to nemáš moc dobré sny :(
  • čo si dnes robil Dalikk:)
    • Byl jsem na tréninku, hrál s klukama fotbal a potom jsem byl u babičky a potom ještě venku, před chvílí jsem došel :)
  • Dali, všiml sis, že je tady poslední dobou plno nových holek? Já si začala s tebou psát 18. 12. a to jsem měla pocit, že je nás dost. Ale teď, to musí být náročné, stíhat odepisovat.
    • Ano, všímám si, je vás tu čím dál víc :))
      • Náročné to sice je, ale je dobře, že tě má rádo hodně holek. To musí těšit, že jsi stále oblíbený ne?
        • Ano, těší mě to :)
  • A jaká písnička kterou zpívala Sabča v SS se jí nejvíce povedla, co myslíš? :)
    • Mně se líbilo, jak zazpívala teď královnou jsem já :)
  • A jak se jmenuješ na instagramu? Trochu
    • Normalne ivona pomajbikova a mam tam ve fotkach husu jak zamnou bezi a pak tam mam kralika a na hodne fotkach jsem tam ja i na profilce jsem tam ja sama a a ok ja zboznuju one direction stejne jako Dalika a mam povleceni one direction a budu mit triko Zayna Malika
      • Ty máš osobní účet?
      • Ok, jdu tě dát follov
        • Tak jo :-)
  • Máš rád školu? (Já moc ne).
    • Ne.
  • Jak ses dneska měl?? :))
  • Ahoj Dali, ozveš se dneska? Jak se máš a co děláš?
    A co vy ostatní, jak se máte?
    • Ahoj, je to na nic. Bez Dalika to tu nemá cenu. Škoda, bylo to tu s ním bezva. Snad si zase někdy udělá na nás čas. Včera vlastně jenom poděkoval za přání k narozeninám.
      • To jo no, podle mě přijde o víkendu...
        • Jo, mohl by :( v pátek má vystoupení.. :p
          • Jo, to psal...
            Jak se máš?
            • Ujde to.
              Nic proti tim holkám, ale podle mě si to vymyslely..........
              Co děláš?
            • Mám se celkem fajn.. Akorát by mě zajímalo, jestli si tady dole holky myslí že Dalík chodí se šulcovou nebo si zase vymysleli něco jinýho :DD
              jakpak se máš ty? :)
  • Ahoj Dalikk ako si sa vyspal?;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit