Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja ti posilam strašně posilam hlasy že žadnej kredyt mi nezustane ja jsi ždycky udělam kredyt na 400 kč. A zustane mi tam 0 jsem zvědava jesli to takhle děla i Natalie Sivakova když maminku posloucha na slovo je tak to řekli Natal kolik posilaš hlasu ty no *14* *14* *14* *14*
  • Ahojte baby prosím Vás ako sa volá Dalibor na FB? :)
    • Dalíkk Slepcik :)
      Dalibor Slepčík Oficiální stránka :)
      • Ďakujem :)
      • čaues já jsem dala linky na fejky a original o pár stran do zadu ;)
  • aaa už ho tu maaamee super tak priznas sa ci nie?
    • Podle tebe už jsem se přiznal :)
      • podľa mňa??? asi ťažko to boli zaseeeee koho keci ale fakt priznaj sa pliiiiiiiiiiiiiissssss
      • Aj tak si tu tvrdí svoje to nemá cenu. Nechápem o čo mu ide . :D
  • Idem Dalikk,Ahoj Dobrú nocku...:)
    • Dobrou noc :)
  • si moj kamos?
    • Nejsem :D
      My se známe? :O
      • mozno ano spomynas si-robil si to uz niekedy?este stale si nespomynas ale osobne ta ani ja nepoznam
        • No vzpomínám, ale spíš asi nechápu. To máme být jako kamarádi, když ses mě ptal, jestli jsem to někdy dělal? :D
          • nie s tim kamaratom som si robil srandu.Visco asi by som ta ani nechcel za kamosa.podla mna si nudnyyyyyyyy
            • Když myslíš :DD
  • To iste si myslim aj ja sice je pekny ale moc pekne nespieva.A to ze si s vami pise je len to ze si vas chce udrzat.Uz mnoho jeho fanyniek sa nanho vykaslalo a on vie ze zachvilku nebude mat ani jednu tak chodi aj na taketo posledne stranky ktore mozu byt.Ale aj toto je len moj nazor.
    • Ne, chodím sem proto, že jim to dělá radost a proto, že sem chodím rád a rád si píšu s fanynkama. Není to pravda, to co píšeš, ale je to tvůj názor, tak si mysli co chceš ;)
    • Ten vas nazor nas tu nezajima pokud ho nemate radi fajn je to vase vec ale nepiste mu to sem do osobnosti a nechodte na tuto stranku
  • i you is well mam te moc rada a moc ti fanim
  • Tak jak sis pohrál s Adriánkem?
    • Dobré :)) za chvíli musel jít stejně spát :)
  • Dali? už si večeral ak áno čo??:)
  • Ahoj, hele je tvoje kamarádka Laura Doubková? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit