Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, jak ses dneska měl? Co jsi dělal? :)
    Dneska měla moje mamina narozeninovou oslavu, tak jsem přišla za tebou až teď. :(
  • Smrdíš Slepčíku
    • Náhodou krásně voní. Fotila jsem se s ním a krásně voněl i když bylo vedro. Tak si nech ty kecy.
    • No a ty jeste vic
  • Zayn je g*y Dalik je lepsi to mi musite uznat a pokud Ivono budes fandit tomu teplousovi tak na tuhle strank nelez jsem totiz obrovsky fanda Dalika a nenavidim Zayna takze se ivono rozhodni bud budes faninka Zayna nebo myho Dalicka
    • Martine, můžeš logicky vysvětlit, proč to píšeš? Nepřipadáš si trapný. Tady ty tvoje komentáře opravdu nikoho nezajímají. A Ivona si může být fanynka koho chce a ty jí nebudeš do toho kecat. Takže se zklidni a laskavě toho nech. Najdi si jiné objekty, které budeš unavovat.
    • Martine okamžitě přestaň ja mám taky ráda Dalika I 1D a Zayn není žadný g*y tak ho tu přestan ponižovat a pomlouvat ty trapaku jen se tu strapnujes
  • 11Vim že je to mala a ti maš kolik ??Vim ted že dalik se bude zlobit že ma tu fanenku taku mladu.
  • No čo Timi ospravedlníš sa???
  • čo robíš Dali???:)
    • Byl jsem venku :) teď jsem přišel, takže jím :)
  • Ahoj Dali konečne si tu. :))
  • JO on mě nechce a hotovo ja jsi Leona-Jorge a to je všechno on mě nechce a jeto on chce jiny holky než nas jo tak to pochopte holky *5* *5* *5*
  • Dostali jste v 9 tride skolni tricka a bylo na nich neco napsany?:)
    • Anoo dostali :) máme tam napsaný Deváťák 2015 :)
  • tak pardon holky v jednom klipu jsem viděla jak si dávali pusu víte. *4*
    • Kdo si dával pusu? :D Ty myslíš tu moderátorku co si to i fotila? (tu zrzavou) :D :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit