Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj lasko *15* *15*
  • Dali co jsi četl Adriánkovi a co jste zpívali? :)
    • Teď jsem odepisovalna to, ale je to už na 2 straně :)
  • Dokolika tu budeš dneska? :)
    • Za chvilku budu končit :(
      Přijde ke mně kamarád. Snad se nezlobíte moc? :(
      • nee vpohode aj tak sa mám ešte dosť učiť:)
      • Ne nezlobíme!! :)
      • Jasný, že to chápeme a nezlobíme se :) ! :P :) a až odejde tak sem už nepůjdeš??
  • A co děláš teď? :)
    • Ležím v posteli a chystám se jít koupat :)
  • no tak co moje pusinku kamav tu y love you
    *14*
  • Ahoj babi us to nechte. Ktora zvas veri na dalika tak zustante na ti strance. A ktera ne tak papa. Mne to us fakt nebavi. A urcite aj dalika. On je stoho uricite na hlavu. Tak to us nechte prosim.
  • On si ťa nebude vsimat
  • tak môj oco je hokejista Tomáš Tatar.A moja mama miss 2013.ale veď šak to je jedno priznaš sa teda???ale nevrav im to ze som tu pisal take nechutné veci určite by som mal zlee nedobree ešte asi nikto nedostal od môjho otca facku Dik za pochopenie.A tak ano alebo nie povec plissssssssssss...
    • Tomáš Tatar nemá syna. Nelži! A kolik ti vůbec je?
      • mám 8rokov a never si toto je pravda fakt neklamem.Ale je zazrak ze ma tu nikto nebuzeruje
        • A Tomáš Tatar má 25 roků. Takže se stal otcem v 17?! Není to pravda. Nemá syna.
          • Môj otco má 25rokov ano to máš pravdu ako chceš aby si my uveril..narodil sa 1.12.1990.poziciu ma v hokeji:Ľavé kridlo.môj oco stieľa ľavou rukou.hra v time:Detroit Red Wings čo chceš ešte vedieť??a ja mam stale 7 22.12016 budem mat osem rokov presne...
  • Je, já kdybych tě potkala, tak bych asi za 1. narazila do nejbližšího sloupu, za 2. bych určitě zakopla, no to by byla ostuda. Ale byla bych šťastná.
    • Proč prosím tě? :)
      • Dali, mě by to tak rozhodilo. Ne, že bych byla taková pipina, ale určitě by to bylo neprošlo jen tak. Ale potkat tě chci. Ráda bych si s tebou i pokecala.
        • Ale nerozhodilo :) to si jen myslíš :)
      • komu si odpovedal???
        • Denči :)
  • JO tobe timi to že mam hnedé oči a vlasi a dlouhé až skoro na zadek *4* *4*
    • tak dlehe vlasy sa my na babe pacia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit