Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, nehádejte se tu o mě :(
    Jste moje fanynky, mám vás rád všechny stejně. A asi vás zklamu, ale to s tím srazem na Václaváku jsem opravdu nepsal já :(
    Možná to mnohé zklame, ale určitě někdy něco takového bude, nebo se uvidíme na koncertě :) Mějte se hezky a nevěřte všemu, co se tu píše.
    • nevadi Dalikk ja som tomu aj tak neverila ale zraz si mozme urobit nie???? niekde len my a co to video natocil by si ho???? ale pre nas vsetkychhhh
    • Holky, nevím kdo si tohle zase vymyslel, ale to jsem nepsal já:(
      Na ten sraz, pokud můžete, dorazte ;)
    • Prepáč Dali. :))
  • A co jako mi stim mame se po*rat ze si synem hokejisty bud si synem treba I prezidenta nas to nezajima tak nam a Dalikovi dej pokoj abys jednou od nekoho nedostal pres hubu bez se radsi ucit pocitat 1+1 a neotravuj skoro dospele lidi Jo a taky je divny ze ty budes mit teprve 8 a uz ses tak chytry
    • JJ, nejak sa v tom vyzná....
  • Ahoj Dalíku co si dostal k Vánocům?
  • A co děláš ty? :)
    • Poslouchám písničky na yt, dívám se na TV, píšu si s váma a píšu si s kamarády :D
      • A na co se díváš?
        • Ordinace.
  • Na fb bylo ze mas koncert i v Olomouci v unoru ale nevim kolikateho to mas a budes mit koncert I v Decine kamoska se pta
  • a koľko Vás je v tíme??:)
    • 18 :)
  • Ahoj Dali promin ze jsem tu dlouho nebyla jsem nemocna tak nemam moc naladu si s nekym psat ale cetla jsem si komentare a v jednom jsi psal ze budes mit 9 dubna koncert v Brne to je skveli konecne te uvidim uz se na tebe nemuzu dockat
    • Ahoj, prosím neví někdo, jestli se musí koupit lístky popřípadě kde? :) Chtěla bych se tam dostat, i když to asi nevyjde :((
    • Ahoj Ivčo, ano je to pravda :) budu se těšit :)
  • Asi až kolem 8 jako vždycky
  • si panic ano nebo ne
  • Ahoj daliku doufam ze i rijedes do haviro zkus to nejam zaridit prosi mas holku? jestli ano tak odepis jestli ne tak napis ze ne mas 1.8.2016 cas jestli ano tak pijed do toho havirova protoze mam narozeniny a tata te chce videt ikdyz se mu rekla ze ses peknej tak mi neveri ale kdyz te uvidi tak uveri. Odepis cau dalikku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit