Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja byť nim tiež by som odišla s tejto stránky síce je pekné keď sa venuje svojím fanynkám ale toto je vrchol!!! Čo tu niekto dovádza. *13*
  • Dali, psala jsem ti o tom fotbale, teď je to strana 5, ale si mi neodpověděl, protože tu prudil ten blbeček.
    • Jsem útočník :)
      • To se namakáš viď. Děkuji za odpověď.
  • Holky, prosím, nepište si s ním. Bude tu oxidovat pořád. Baví ho to.
  • Muzu ti dat jednu hadanku prosim?
    • Klidně :) ale nejsem na to chytrej :D
  • Ahoj Daliku, včera jsem tu nebyla (spala jsem u babičky). Připravila jsem si plno otázek na tebe a než jsem se k tomu dostala, tak holky mě předběhly. Tak se zeptám, myslíš, že zítra budeš mít ještě chvilku na nás, než odjedeš na ten koncert?
    • Myslím, že snad jo :) jelikož asi nejdu na trénink, kvůli tomu koncertu. Nestíhal bych to :)
  • ahoj dalibore uz sa mi nepačiš a mám nejradšej mojho Tima mojho miláčka najvětšiho love timi *14*
    • Tak si toho Tima užij.
  • Ty si mal vyhrať Dalibor :)
    • Děkuju. Ale myslím, že tam bylo daleko lepších zpěváků, než jsem já. Emma vyhrála zaslouženě :)
  • Dievčatá, to ste fakt také naivné ? Dalibora nepočúvam, nemám ho rada, spieva teplý popík, ale aj tak poznám, že vám neodpisuje pravý Dalibor, ale fejk. Za menom Dalibor Slepčík sa skrýva nejaká vlhká trinástka, ktorá sa rozhodla zaňho vydávať. Je to očividné. Napríklad ten album: Nikde v médiách sa o žiadnom albume nezmieňoval, ale tu vám všetko prezradí, však ? Alebo sa tu horibilne bráni, že do ďalšej superstar nepôjde, ale potom do médii povie, že pôjde, to vám nepríde podozrivé ? Miestny Dalibor Slepčík je fake. Ak by naozaj chcel, aby ste mu kládli otázky, založil by si ask, vy hlúpe husi.
  • Prosim Denco aspon ty poslechni nepiste si tu spolu jestli chces tak si pis z Dalikem s Timim si bez psat na fb diky
  • Videla som na niektorých videach na yotube že si trošku nepokojní bolo to tou malou trémou?
    • Jak to myslíš nepokojný? :)
      • Ked si tam stál nevedel si čo robiť ale iba na niektorých videach raz si sa otaćil dozadu raz dopredu atď.
        • Asi to bylo trémou, byl jsem nervózní a stále budu, to ze mě úplně nevyprchá :)
          • Alebo nebolo to tím že si zabudol trošku text tej piesne lebo si si ju opakoval a ked si si ju zopakoval asi druhy krat vtedy sa my zdalo ze si trosku viac znervoznel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit