Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenka: To je možné, ale je nepravdepodobné, že by tak činil tu. Táto stránka je dosť neprofesionálna.
    Katka: Vážne ? Tak potom ma napadá ako by sa to dalo overiť. Položte najskôr na tejto stránke Daliborovi Slepčíkovi nejakú otázku, čo vie len on (napr.čo si dnes jedol) a potom túto otázku položte Daliborovi na Ask. Ale iba ak je to oficiálny Ask.
    Dievčatá, nenechajte zo seba robiť blbky.
  • Ahoj Dalibore, když nechodíš do školy, co pořád děláš? Máš nabídky na nějaké koncerty? Trénuješ ve zpěvu? Máš nějaké nové písničky? Doufám, že mi na všechny otázky odpovíš. Předem díky a ahoj. Si moje zlatíčko.
    • Ahoj Petro, tak nabídky na nějaké koncerty určitě jsou, a jejich celkem dost :)
      Zpívám si pořád, takže trénuji, nepřestanu s tím, baví mě to. :)
      Nové písničky ještě nemám, ale doufám, že to jednou přijde a budu mít i vlastní písničky :)
      • To je dobře, jen nepřestávej. Zpívání ti jde, tak toho musíš využít. Každý to neumí. Díky.
  • dalik je dobri spevak fakt *14* *14* *3* *3*
    • Slepcik a dobry spevak???
  • Ja jdu taky spat tak se mej hezky a at ti to zitra jde v te skole a hezky sny dobrou noc :)
  • A Dali dokedy ste si tu včera písali? :)
    • Asi do půl 11 :)
  • Ahoj Dalikk,Čo si dnes celý deň robil??:)
    • Ahoj Lenko, byl jsem venku téměř celý den a hrál jsem s klukama fotbal :)
  • ahoj daliku miluju te sem tvoje fanynka moje srdce chce jen tebe milju te a kdis vim ze mozna semnou chodit nebudes umiram a smutkem truchlim miluju te a vim ze si v repre v moste ja sem tam mela jit ale nejdu kde budes parkovat ze bi si sme se uvideli a 16 du do usti na kontrolu takze bi sme se mohli videt a popovídat si miluju te a chcite napsala sem pisen jenom pro tebe a bavim mne zpivat jako i tebe si cigan ja taky ale si bili a ja taky sem bila hodíme se k sobe tak doufam ze se mi muj sen splni ahoj mnej se pekne *14* *14* *14*
  • Ahoj Dalíku *14* . Všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí a úspěchů a doufám že se v brně uvidíme *3*
  • Ahoj Dalibor čo si myslíš o Veronike keď ti najprv písala pekné komenty a teraz uražajuce?
    • Nečetl jsem to :) Je toho moc, nestíhám to číst.
      • Ja nevim co si mam myslet s jesne strany rikaji ze jsi pravy a s druhe ze ne nevim opravdu co si mam o tom myslet tak moc bych si prala psat si s pravym dalikem ale musim sto procentne vedet ze si to opravdu ty jestli jo tak promin ze ti moc neverim ale mel by si poslat nejaky dukaz veronika chtela po tobe dukaz ale ty jsi ji ten dukaz neposkytl pravyho dalika mam moooc rada a nikdy bych ho neurazela ani nepomlouvala
      • Aha tak by som ti neradila to čítať...
        • No ja by som ti to práve vrelo odporúčala, "Dalííík"...
  • Bože:D To jako rlly? Vy vážně věříte, že ten váš Dalík tu někdy byl?:D:D
    Je celkem vtipné si to tu pročítat, jak jste naivní a myslíte si, že sem doopravdy chodí...
    Probuďte se!
    Jestli mu doopravdy chcete napsat, tak si mu pište na facebook a ne sem, kde nemáte NIKDY jistotu, že vám odepisuje právě on. A jestli si doopravdy myslíte, že vám někdy odepsal, tak je mi vás vážně líto:).
    Nikdy sem nedal žádný důkaz, že to je doopravdy on...
    • naprosto souhlasím
    • Máš pravdu
    • Na facebooku už nikoho nepřijímá, má to plné. Jistotu nemáš nikde. Ale některé odpovědi byly věrohodné. Ale to už je jedno, já se nechci s nikým dohadovat jestli odepisoval on nebo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit