Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na fb napsaly ze nekdo dalikovi zrusil fb oni jsou uz fakt ubohy fakt je uz poradne nakopat
  • Ahoj Dalibore, to je dobře, že si tady. Něco ti napíšu. Když jsem byla v prváku, tak jsme hrály fotbal, holky s klukama. Každou sobotu. Kluci nám dovolili, abychom byly dvě v bráně (jinak bychom to nedaly). Bylo to vždycky bezvadný. Chodilo se na nás dívat plno lidí a byla to sranda. Snad tě tím neunavuji. Ráda na to vzpomínám.
    • Ahoj Dano, neunavuješ mě, rád si to přectu :)
      Mám rád holky, co hraji fotbal :)
      • To mě těší. Udělal si mi radost.
  • Uz my to povies uz tu asi. Nikto neny
  • Znas hru pou a pokud ano hral jsi ji u nas ve skole ji hraje kazdy
    • Ano znám, ale už ji nehraji :) už mě omrzela.
  • Už máš hotovou matematiku? :)
    • Joo :) teď jsem ji dodělal :D
  • Ahoj Dali vydela jsem ze si tu odpoledne psala nejaka ivca tak doufam ze to nebyl nekdo kdo se chce za me vydavat co kamaradi doufam ze te nezlobili a ted prave posloucham tve pisnicky a zpivam s tebou
    • Třeba to byla jen shoda jmen, doufej :)
      Kamarádi v pohodě, moc nezlobí :D
  • V kolik vlastně musíš ráno vstávat? :D
    • Vstávám po půl 7, ach jo, jak mně se nechce :( :D
      • Jono, máme to nějak nastejno .. Ale u mě na budík zpíváš ty. :D ♥ Takže aspon něco pozitivního na ránu :3
        • Já bych si nemohl dát na budík svou oblíbenou písničku, to už bych ji pak asi nenáviděl :D
          • :D Já to mám zase tak, že Tě aspoň slyším :D ♥
  • Dali tak teda súhlasíš? :) myslím že inde ti bude lepšie ako tu :)
    • *nám :D
      • Jakou stránku? Asi jsem to nepochopil :)
        • Že by sme si na neakéj sociálnej sieti spravili takú menšiu skupinu s tebou ♥♥♥
          • Na jaké sociální sítí?
            • Akú si len vybereš :) :*
        • Nie len ty, ani ja. :D
  • Ivonadirectionerka jdi do p**e Zayn he muj a uskrtim te pokud mi ho vezmes nech si toho podelaneho Dalikaa a od Zayna se drz dal
    • Ty jsi asi važně nemocna hahaha děkuji ti za to že jsi mě tak rozesmala ty si važně mysliš že tě budu prosit o to abych mohla byt s tebou faninkou Zayna ? Hej holka co sis dala hahah ty jsi asi važně ztratila mozek měla by sis ho najit protože bez nej vubec nepřemyšliš co pišeš a pokud mi chceš neco psat o Zaynovi napis to prosim do osobnosti Zayna Malika a ne tady a diky za pochopeni hahaha
      • Muj mozek je tam kde ma byt a psat to do osobnosti Zayna nebudu a to vis ze se me prat bures Zayn je jen a jen muj ty koso a us nepiz do osobnosti Zayna nebo te nahlasim
        • Hej větši p**a než jsi ty ani neexistuje hahaha a už mi nepiš Zayn by tě určitě tak chtěl jen bys mu byla pro smich jako jsi teď mě hahahaha
  • A čo by si chcel od Ježiška ??
    • Po ničem nějak moc netoužím. Jsem skromný. :) Budu rád, že budeme všichni jako rodina spolu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit