Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky ležím a jsem na mobilu ;) a ještě koukám na ségru jak hraje hry na pc ;)
  • Ahoj Dalibore, mám takový dotaz, už víš co budeš zpívat za písničky na koncertě 23. ledna v Praze? Můžete si vybrat co budete zpívat, nebo vám to určí? To tam bude celá 8? Ani nevíš, jak bych tam chtěla být. Určitě to bude super. Doufám, že to bude přenášet televize. Zatím pa.
    • Ahoj Lucko, budeme zpívat písničky, co jsme zpívali v Superstar a ano, bude tam celá TOP 8 :)
      Těšíte se a přijede se někdo z vás holky na nás podívat? :)
  • Jo a Timi rikej dalikovi bud daliku nebo dalibore ne slepcik
    • Prečo? neny ttooo jedno?
      • Neni tobe tu taky rikaji Timi a ne tatare
        • no alee nevolajte ma tak lezeeee my to na nervy!!!
          • OK a ty zas rikej Dalimu Dalibore ne slepciku jemu se to urcite taky nelibi a cau prijdu az pred 7
            • Ale on my nepovedal ze mu to vadi nech my to povie on a ja mu tak nebudem varvit tak Čuss.
  • já ne maš gmail??? *4*
    • mam timurtatar44@gmail.com daj svoj
  • Ahoj :)
  • dalycodeláslasko
  • Kamoska se semnou pohadala jen kvuli tomu ze jsem ji neodepisovala s myho dedu dnes odvezli do nemocnice neni na tom moc dobre snazim se myslet na to ze dedu dovezou brzy domu ale je to tezky kdyz moje mama tam umrela promin ze tu pisu sve problemy ale uz nevim jak dal stracim jednoho blizkeho za druhym:((
    • Jejda :( tak to držím palce, ať vše dobře dopadne, moc držím palce. A ty se drž. Určitě bude líp.
      • Dekuju moc ale bude lip az bude doma
  • Nechtěla by teda nějaká se mnou chodit???
  • Ten jé tak sládky.úPe božíí!Je mi 6 a půl a hrozne byh ho chtělá!dalíku,seš fakd nej típek!
  • Dali,prosim ideš si zahrať hru Agairo???
    • Promiň, ale teď momentálně nemám čas. Nezlob se.
      • Nevadí:):):):):)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit