Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalíku ptosííím napiš.. ☺
  • Pamatuješ si z téhle stránky hodně lidí? :)
    • Celkem ano :)
      • Aj mňa? :D
  • Mamka se asi hodně naštvala viď? Asi nemáš moc náladu, ale jsi hodný, že si tu s námi. Až ti přijde na to, že si píšeš jinak, tak ti to třeba taky zatrhne.
    • Byla naštvaná, že prý jen hledím do mobilu a pak to tak vypadá :(
      • To si opravíš a bude zase dobře.
  • Když už nechceš domů :D ... :D Smím Tě obejmout aspoň? :))) :3
    • Ale v pohodě, já neřekl, že nechci :)
      Joo :)
      • jůů :3 a těším se:)) ❤
  • Mozna ze Jo anonym 123 mozna ze to dela ten rajt aby se dalimu pomstil jestli to dela on tak je dost trapnej gey jeden zasranej hnusnej
    • JJ.Aj tak je trápny.:)
      • úplne mega traapny a co vlastne urobil Dalikovy? počula som niekde o tom ale nwm presne čo sa stalo *9*
        • Ja jsem cetla ze se ten kluk vydaval za moniku bagarovou Jana bendika atd a ted se vecpal I k nasemu dalikovi a jeste jsem cetla ze dalikovi psal zpravy na fb Jak ho miluje atd a tak si pri dalik smazal fb
          • Napíšem hezky česky: Hele čum ten je ale b*zna ! :DDD Rajte jdi hezky do baru čeká tě tam tyčka. :DDD
            • Presne tak a neoxyduj tu nikoho nezajimas ty Pako ani ty tvoje dislajky ne
        • Trepe , že je jeho manažér,ochranka. Obťažoval už viac celebrít zo SS.
          • jaj magor
  • Dali, také jdu spát. Užij si v klidu zítřek. Dobrou a hezké snění.
  • Jo, pokud je to pravda, tak to nebylo vlídné gesto.. I tak ale Daliborova fanynka jsem a zůstanu, budu ho nadále ve všem podporovat. :) Je to prostě skvělej zpěvák a ve skutečnosti je na fanynky moc hodnej a za tímto názorem si budu stát.. i kdybych měla stát sama!! ❤
    • Mám stejný názor jako ty. Jenom mě udivuje jak Dalika všechny odsuzujete, jenom proto, že se neozývá. Třeba má k tomu důvod. A že sem nějaká holka něco napíše a vy hned reagujete. To si zase Dalík nezaslouží.
  • Ďakujem Lucka že si si ma zastala... *3*
  • Dali dievča prirodzené alebo namaľované? :) :D
    • Je mi to jedno :) teda, pokud holka není moc zmalovaná, to už se mi moc nelíbí :)
      • Ja vôbec. :D
  • Taťka taky má rád fotbal jako ty? Hrál ho někdy?
    • Ano, má rád fotbal, jednu dobu hrál, ale jen chvíli :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit