Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tešis sn na prazdniny?
    • Anooo a mooc :))
      • A neznas v tech Teplicích nejakej dobrej hotel?
        • Promiň, ale o žádném nevím :(
  • Oblečeš se na koncert slušně jo :D :3 co si představuješ pod pojmem neslušně? :D
    • Tak neslušně, třeba jít tam v teplákách nebo v nějakým roztrhaným,nebo špinavým triku :D
      • Jojoo :D |Ale ty bys byl krásnej i tak!! :3 :))
        • Jůj, děkuji :)
  • Ahoj Dalikk,divala som sa na yotube kde si spieval rolničky so Sabinou a takými dvoma dievčatami.Moc by som aj ja chcela si s tebou zaspievaať.A Dalikk čo s tím facebookom odstraniš si tích nejakých chalanov ak chceš a pridáš si nás tie dievčatá ktoré chceli aby si si ich pridal,je to na tebe či si nas pridáš alebo nie ale bola by som veľmi rada a určite aj tie dievčatá ktoré to chceli.Tak zatiaľ Ahoj,a prosím odpiš......ĎAKUJEM *14* *14* *14*
    • An ja chceeem :)) :*
      • Chceš aby si ťa pridal NA fb?? *4*
        • Hej strašne! Raz tam kamoška mala fejka a poslal ju DPČ! :DD
      • *Aj
  • Hej holky i ja bych se chtela prihlasit do superstar ale asi bych nezvladla tu moji tremu ksyz jsem byla mala tak jsem si zpivala pak jsem prestala zacala jsem mit velkou tremu a nezpivala jsem ani pred babickou ale jakmile jsem poznala dalika tak jsem se do zpevu znovu vzila a uz umim vsechny pisnicky od dalika a zpivam s nim i pred babickou
    • Možno že by som sa aj ja prihlásila.Tréma my nerobí až taký veľký problém ale je tam niekde ta brzda čo ma brzdí aby som sa neprihlásila.neviem ale zvyditelniť sa pred celym Slovenkom a Českom to nieje moje.takže možno až o nejakých pár rokov sa prihlásim. *3* *3* *3* *3* *3*
      • Mozna se tam jednou potkame na kastingu za par let asi bych to taky tento rok nedala
        • no možno áno
          • Ja sa asi najviac bojím Haberu. :)
            • Juu to ja taky a nemam ho moc rada
    • Aj ja . :))
      • Holky nemohli bysme si psat i na fb prosim ale je to jen na vas
        • Škoda , že sa naň neviem dostať , dostal sa mi tam niekto zo školy. -__-
  • To neví nikdo, učitelé si vždycky vyberou nevhodnou dobu. Máš šanci si to opravit?
    • Snad jo, zkusím to příští hodinu :)
      • Tak se dobře připrav a budeme držet palce, aby se to povedlo.
        • Děkuji, budu se snažit :), ale když mi zase budete držet palce, tak to dobře dopadne :)
  • Jak se máš a jak bylo ve škole? :)
  • Jiným prázdniny začínají, mě právy skončily, takže musím jít udělat věci do školy a snažit se jít dříve spát :D tak snad tu bude Dalík zítra a Vám všem dobrou noooc :3 :)
    • Dobrou....
    • Mě už taky skončily, bohužel. Dobrou noc.
  • Jsi tu aspon ty Lenka ?
    • Ja som tu ak to nevadí. :))
      • Nevadi jsem rada ze tu jste holky
        • Aj ja myslela som na vás v škole. :)
  • Dali dnes si bol v škole? :)
    • Ano, byl.
      • A ako bolo? :)
        • Ale jo, dalo se to. :)
          • Aj sa na teba v škole tešili?:)
            • Snad jo :D, snad jsem jim aspoň trochu chyběl :D
  • I tobě, tak zítra ahoj. Dobrou noc Dalíčku!!!!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit