Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co v Teplicích? :) Na nákupech? :D :))
    • Jo, to taky, ale mám tam i rodinu, takže i za nima :)
      • ahá :) nakupuješ rád? :D
        • Ano :)
  • Co jsi mněl k večeři?
    • Byl jsem v Mc donaldu, takže to byla moje večeře :D :)
  • Dali a keď si tu dnes nebol nejaký id*ot pod tvojím menom písal , že chceš s*x... -__-
    • :D aha, no jasný, určitě sem něco takového budu psát :D :(
      • Ja viem , keď to tam ten magor napísal tak hneď sme vedeli , že je to fejk. Ty si inteligentný chalan a máš úroveň a nepíšeš sem deb*liny. :)
      • Jn logika deb*la že? :D
        • Klára to je niečo horšie ako deb*l :DD
  • Dokolika tu budeš dneska Dali??:)❤
    • Tak měl bych se učit, jelikož jsem před chvílí přijel domů, takže jsem se vůbec na učení nepodíval, ale stejně už bych toho moc nestihl, takže tady budu asi tak do půl 10 :)
  • Jaký seriál máš nejraději? :))
    • Nemám čas sledovat seriály, ale vždycky jsem měl rád Simpsonovi :))
      • Jojo já taky :DD Jeto taková klasika
  • Ahojky Dalí :* holky a Dali , má někdo z vás nějaké "dobré" datum narozeni? Např.5.5. Nebo takto , nebo na nejaky svatek nebo vanoce ;)
    • Já mám narozeniny 11.12. A svátek 7.6.
  • Ahoj Dalikk:*
    • Ahoj Leni :)
      • Tady jsou dva? Nebo si to omylem napsal dvakrát? :D
        • Aha, zase fejk :( nepsal jsem to dvakrát, já psal to první :(
    • Ahoj Lenko :)
  • Jaký předmět máš nejradši?
    • Asi tělocvik :D :)
  • Ahoj Daliku, to jsem ráda, že si tady. Já jsem byla pár dní u příbuzných a oni neměli připojení na internet. To bylo pro mě děsný. Ale už je dobře. Jestlipak si to zjistil, že nepíšu?
    • Ahoj Denčo, popravdě nezjistil, je vás tu čím dál víc, takže jsem si nějak nevšiml :(
      Snad tě to nemrzí :(
      • Trošičku mě to mrzí, ale je fakt, že je tu hodně nových holek a co jsem tu nebyla, těch otázek, to je děsný. Hlavně, že zvládáš odpovídat.
        • Tak to se moc omlouvám, jestli tě to mrzí, ale je vás opravdu dost a nestíhám to ani skoro na všechno odpovídat :(
  • Ahoj dalí tak to jsi mel hezky den ;-) ne. Jako ja :-(
    • Proč si neměla hezký den? Co se stalo? :O
      • Vcera v noci mi umrel tata :-( ale nechci te otravovat míma problemama maš svych starosti urcite dost :-)
        • Ivco, to je nám opravdu moc líto.
          • Dekuju petro
            • Mně je to taky moc líto, přeji upřímnou soustrast tobě i celé rodině :(
        • Cože?! :'(
          • Ja bydlim se spolubydlici jinde a pred 3rokama mi umrela mama :-( a v noci i tata :-( ale dost o me nechci te obtežovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit