Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky jak se všechny máte?
    • Proč se pořád vydáváš za někoho, kdo nejsi. Nech už toho, nikoho to nebaví. Buď tak laskav a přestaň se takto bavit.
  • Ahojhe holky , zapomněl jsem vám včera říct že dneska dojdu dřív :) a jak se máte?
    • Ahoj .. to už je pravý Dalík?:o :)
      • Jo jsem to já :)
        • No normálne už neverím :D ale asi si to ty :D
      • Neverim ze to je Dalibor ...:(ignorujte Dalibora(fejka)Aby sme mu náhodou nenaleteli:)A Dalikk prepač ak ty krivdím:)
        • Vidíte , že viac neodpovedá je to fejk.
  • Holky, tohle není Dalík. Ten by nepsal takové blbosti, jako píše tento fejk. Dalik je inteligentní kluk a má úroveň. Nebude hledat holku na těchto stránkách. S tímto si nepište!!
    • Presne Petra. Toto je nejaký primitív , ktorý sa tu hrá na niekoho kto nie je. ;))
  • No čo uvidíme večer... :) Pravý je iný ... :))
    • Stejně teď nestíhám a budu tu večer ;)
      • Pravý nie je drzý, má iný slovosled,pravopis a píše pod otázku a nevypisuje nechutnosti ako na ďalšej strane. :))
  • Nic moc dali vsechno se sype :-(
  • Tak sorry Dali ... Lebo ty tu nebývaš poobede ale večer :)
  • Já se nechci s nikým dohadovat nebojte:) Jsem z toho zmatená, jsem ráda že tu s námi Dalík občas bývá..
    • To jsem rád , potěšila jsi mě :)
  • Milá Emo , teď jsem to opravdu já!! Jsem tu teď odpoledne , měli by jste být rády! A né se tady dohadovat! Jsem to ale opravdu já
    • Ok :D a prečo píšeš ako nový status? :)
  • Ak ste si nevšimli Dalibor odpovedá pod otázku a nie ako nový status. A písal , ze nikoho nehľadá , že ešte žiadny vzťah nechce. Niekto sa tu zase hrá na toho kto nie je . Vidno, že si tu lieči svoje komplexy. A Dalík tu nebýva teraz ale večer. Takže tento fejk sa snaží ale nikto mu to nezbaští. A môže si tvrdiť co chce, my teda aspoň ja spoznám pravého Dalibora.Takže fejk , netrapoš tu , nikto tu nie je nato zvedavý. :)
    • Máš pravdu Ano vždy tu bývá až večer....
  • Ne nejsem fajk!!! Teď jsem to opravdu já!! Tamto byl zase fejk :( snazim se je ignorovat!
    • A pravý píše fejk nie "fajk". :)
      • Jsem se spletl!! Jako kdyby ty ses nespletla!! Všude mám napsane fejk_! A ne fajk!! Ale ja nejsem fejk opravduu!!
        • Však dobre a nemusíš tu teraz do mňa vyskakovať!!! Ja sa ťa len zastávam... Tebe je to očividne jedno ...:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit