Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali nevšímej si hejterů a fejků !! Jsi nej. a nikdo tak nej. nebude jak ty :) (u zlevaku myslim :D )
    • Dalík je prostě nej! *14*
    • Děkuju :) snažím se to ignorovat :)
      • Dali dobre robíš :)))
    • Presne Venuš. :)
  • Dali do kolika tu dneska budeš? *4*
    • Za chvíli končím, asi do půl 10 :)
  • Děkuji, tak to se asi uvidím jsi super :) :*
  • Emo me to nezajima!!!!!!!!!! Chapes??? Jsi divna!! Jako Dalibor je taky hlupky!!!! Je mu jen 15 a delate jak jdyby mu bylo 20...a nebo tak :D vy jste fakt vysrany!! Mate hlavu jen na nošení účesů že? :) jj mate ja to viim
    • Jestli sem chceš psát takovéhle zprávy tak radši nepiš nic. Dalík je super kluk a ty se do něj nemáš co navážet.....
      • Presne tak Ivetsmol :)
    • Ja nechápem načo si sa sem prišla hádať?! :D A čo spýtala som sa ho normálnu vec. A ty sa tu nestrapňuj. :) Tebe tu asi vadí celý svet. Lieč si svoje komplexy inde nie tu. :)
  • To se mas;-) napis mi o sobe neco moc o tobe nevim jen ze si byl v superstar a tam si byl se segrou ti nejlepsi at si kazdy rika co chce
    • Já nevím co bys chtěla vědět, mě nic nenapadá :D :)
      • Jakou muziku poslouchas co mas rad a naopak atd... ;-)
  • Emo sklapni!! Jdi si tam sama!!! Jsi dementka!! :* pa pa kide !!
    • Pa pa hejter! :D a kto hovorí na druhého hovorí na seba :*
  • Ahoj Dalíku, je pravda že budeš mít 9. dubna koncert v Brně? :)
    • Ano je :)
  • Cus...hele holky! Kdyby jste mu neposilaly hlasy v te pitome superstar tak je v prde**!!!!!!!! Ja kdybych byla Dalibor kaslala bych na to psat vam odpovedi treba na : pouzivas parfem a jaky? Atd...Hele je to jeho soukroma vec jste jak sibly
    • Tak načo tu si keď máš problém?! TY JDI DO P*DELE. :) Pac a pusu. :)
  • Za koho hraješ fotbal ?:)
    • FK ČL Neštěmice :)
      • Dekuji :)
  • Dali když jsme psali ve čtvrtek diktát tak jsem tam místo datumu napsala tvoje jméno. *14*

    A co Adriánek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit