Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky, už jsem tady :)
    Četl jsem si ty komentáře, jak jste si tady psali a všimnul jsem si opět fejků, co píší za moje jméno :(
    Jsem tady až teď, ani jedno z těch "Daliborů Slepčíků" jsem nepsal já.
    Za co jsem ale rád, že jste mě velká většina z vás poznala :)
    Už rozeznáte, co píšu já a co píšou ty fejky.
    Díky ❤
    • Nemáš zač. ;)
  • Jak ses mněl ve škole a co teď děláš?
  • Nó jo... Pravej Dalík je jinej... A tohle teda není on zase se někdo nudí a tak místo toho něco někomu kazí
  • Omg!! Zase fejky?? Jejda made
    • Vieš nejaký blb sa zase doma nudí...
  • Vy ste až tak tupé? -_- Ani jeden nieje Dalibor ;) ani o 20:00... Nikdy!!
    • Tak proč tady jsi když tomu nevěříš?
      • Presne Petra. :) A Dalibor vie o tejto stránke. Veď keď si dá svoje meno do vyhľadávača tak mu ju nájde ako 1 stránku. :)
    • Je zlatko. :) Spýtaj sa ho aj cez FB a si myslíš , že on nevie o tejto stránke? :D
    • A jak by věděl když jsme se ptaly v kolik je ten koncert když to jeste nikde nebylo napsaný a on to věděl a řekl nám to ale ted to není on
      • Btw verte čomu chcete xD
  • Podle mě to není Dalibor. Píše jinak i když se snaží.
    • Podle me je to on dává tam furt smajliky a nedělá chyby a jestli to je on tak odpoví na moji otázku
      • :)
        • Práve si sa priznal , že si fejk. Lebo , keď ti tu napišeme fejk tak ani nereaguješ len dáš smajlika a pravý Dalibor by tvrdil , že nie je fejk. Tak načo sa tu hraš si myslíš , že sme blbé?! :D
      • Tento fejk sa snaží. A ak si si všimla Dalibor odpovedá pod otázku a nie ako nový status. A každý vie dať smajlíky. :)
    • Ajja si myslím a Dalibor tu nebýva o 18:00 ale o 20 a Dalibor odpovedá pod otázku nie ako nový komentár. Úbohý fejk. Petra a ak si si všimla tak ten quázy Dalibor Slepčík neodpovedá keď napíšeš fejk.
      • Všimla jsem si toho. Až příjde Dalibor, tak nám to napíše. Dalik píše úplně jinak. Fejku snažíš se zbytečně.
      • No i když možná jo no ted jsem si toho všimla Dalík vždycky odpovídá pod otázka takže to je fake
      • Já tu budu projistotu až od osmi..... *12* *4*
      • No jo ale říkal ze tu bude dneska aji možná dřív ze dneska nemá trenink
  • Ahoj Dalíku ,jaké kdy máš trénink ?:)
    • *dny
  • Jo dobře:) ale tady s tebou lip :3
  • a co Adriánek a Sabča *4*
  • Ahoj. :) v pohode jenom moc učení :(
    • Prečo neodpovedáš pod otázku ale sem?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit