Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte všechny :) to je zase nejaky "falešný Dalibor Slepčík" nenechají toho :( ale tak co :) aspoň že víte kdo je já a kdo ten falešný...Mám vás všechny moc rád :) a co děláte holky?
    • Ahojky Dali♥ já půjdu za chvilku lyžovat :) a jedu do obchodu na oblečení ( na lyzovani) a co ty?
  • Ahojky..promiňte za toto!! Tak..Ehm..no KONČÍM!! Tady prostě končím!! Jste doděrný!!( nic ve zlým) ale holky vy jste fakt..chci se učit atd..ale vy co? Vy mě furt otravujete jste hrozne :( fakt...OK klidně si myslete že nejsem " pravej Dalibor Slepčík" , ale jsem váš Dalík co si tu s váma píše :D tak paa s pozdravem Dalikk
    • Pochybujem ze to je pravy Dalikk:)Niekto sa tu hra zase na hrdinu;)Ale ste úbohy je my Vás fakt ľúto:(
      • A ešte Dalibor píše bez chýb.....:)A piše tak aby ta veta davala zmysel:)
  • Ahojky :3 jsi tu Dalibore? Nebo nekdo?
  • Ahoj Dali, dneska jsem nic nestíhala a než jsem se sem dostala, tak už jsi pryč. Mám já to smůlu. Tak se hezky vyspi a dobrou noc. Snad budu mít zítra větší štěstí.
  • Tak dobrou noc a pěkné sny::-P:-D
  • Ahoj Dali. Keď som si ťa dala sledovať na FB tak ty to vidíš či nie ? ;)
  • Budu končit holky, i když se mi nechce :(
    Ale musím se ještě něco naučit do školy a ještě mnoho dalších věcí, tak abych nešel pozdě spát.
    Mějte pěkné sny, dobrou noc, zítra tu zase budu nějak kolem půl 8 nebo 8 hodiny :)
    Není trénink, takže možná i dříve :) uvidíme :)
    • Jo, zastihnu Tě asi až v neděli bohužel. :( achjo :( Ale budu se snažit aspon něco psát... Sladce se vyspi a užij si pátek se sobotou! Měj se krásně. :3 ❤
      paa ❤
    • Tak se hezky vyspi a ať se ti něco krásného zdá. A ať se daří zítra ve škole!! :)Zítra ahoj..
      Dobrou noc Dalíčku.. ❤❤
    • Ahoj Dali dobrú noc. :*
  • Jak tu budeš ještě dlouho?? :)❤
  • Dali, fotíš si často selfie?? :)❤
    • Moc často ne :)
  • Tak Dalíku, musím jít. Musím se totiž ještě trochu naučit tak se měj nejkrásněji a nejlepší sny ❤Ať se zítra všechno vydaří a doufám že zítra zas.Papapa :):* Klárka
    • Tak ať se daří ve škole, dobrou noc a hezké sny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit