Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dali díky tobě jsem zvládla testmyslela jsem jen a jen na tebe. *14*
  • Dobrou noc Dali. Dobře se vyspi na ten zápas zítra. A budu držet palce, ať vyhrajete. Měj se krásně.
  • Dobrou noc dal::-D
  • Nezlobte se holky na mě, a kór ty, které jste teď přišly, ale budu končit. Zítra tady budu později, máme zápas, ale možná vám budu odepisovat chvíli dopoledne, jak budu mít čas :)
    Omlouvám se, že jsem si dneska tady s váma dlouho nepsal, tak snad aspoň zítra vám to vynahradím v to dopoledne, ale nic neslibuji.
    Mějte pěkný večer a dobrou noc, ať se vám zdají krásné sny ❤
    Mám vás moc rád, jste super :* ❤
    • Hezky se vyspinkej ❤❤❤
    • Dobrou ♥ ♥ :)))
    • Tak Ahooj Dalikk aj tebe dobrú nocku nech sa ty niečo pekné sníva.Aj ja ťa mám rada mooc.Budem sa tešiť teda na zajtra budem čakať....Ahooj *14* *14* *14* *14* *14*
    • Tak dobrou, hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá. Zítra ahoj.... :)
  • Tobě jsem v Superstar nejvíc fandila seděla jsem tam promiň za pravopisné chyby mi jsme se sem přestěhovali ze slovenska
  • Dali, teď byla upoutávka na Markíze o tom vaření. Včera to tu někdo psal. Bude tam Štěpán, Emma, Veronika a Palo. Má to být snad příští týden.
    • hej ja som to tu pisala a preto som sa ta aj pytala či tam budeš aj ty Dali lebo tie skupiny sa striedajú:)
  • Anoo Dali to bude skvelé teraz sa pýtaj tý nás ak teda chceš...A nakonci napis meno ktorej sa to pytas:):):)
  • Ahoooj ♥ jsi tu? :))
  • Ahoj Dali, jak ses dneska měl? Co jsi dělal? :)
    Dneska měla moje mamina narozeninovou oslavu, tak jsem přišla za tebou až teď. :(
  • Daliku, ty tady odpovídáš na otázky, ale ty se na nic neptáš. Já to chápu, myslíš, že bych ti mohla o sobě něco napsat? Nebo tě to nezajímá? Neboj není to nic, co by tady nešlo napsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit