Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, dole jsem ti psala, asi nevíš co bys odpověděl.
  • Dali ty si čím ďalej tým krajší. :) ♥
    • To není pravda! Ale děkuju mooc :)
      • Je Dali. A za krásu sa neďakuje. Bože veď ten tvoj kukuč je neopísateľný. Strašne si zlatučký. :) ♥
  • Ahoj Dali vydela jsem ze si tu odpoledne psala nejaka ivca tak doufam ze to nebyl nekdo kdo se chce za me vydavat co kamaradi doufam ze te nezlobili a ted prave posloucham tve pisnicky a zpivam s tebou
    • Třeba to byla jen shoda jmen, doufej :)
      Kamarádi v pohodě, moc nezlobí :D
  • Před chvílí byla upoutávka na zítřejší Volejte Novu. Má tam být něco z koncertu SaSaZu. Dalik tam zpíval v té upoutávce.
    • Nevieš prosím o koľkej to má byť v TV? ;)
      • Ten pořad začíná v 11:55 hod.
        • Ďakujem. ;)))
  • Dali tak dnes idem domov zo školy.Zrazu za mnou dobehne učiteľka čo ma učí dejepis. Rozhodla sa ísť so mnou domov. :DD Začala mi normálne rozprávať ako sa mám a tak ...:D Ale keď sa spýtala ako sa má Dalík (vedela , že si tu s tebou píšem) tak som ostala ticho ,hlavu sklonila dole a išla som išla a potom som hlavou do stĺpu. :DDD
    Začala sa smiať , nakoniec aj ja. :D Ale povedala nech ťa od nej pozdravím , a že ti praje veľa úspechu. Dúfam som ťa veľmi nenudila. :) ♥
    • Nee vůbec ne :) rád si to přečtu :)
      Tak ji taky pozdravuj a že ji děkuju :)
      • Pozdravím. :)))
  • A ty budeš zítra dělat co? :) Máš ten zápas :o :) ?
    • V neděli až :)
      • Aha a co zítra?? :))
  • A Dali dokedy ste si tu včera písali? :)
    • Asi do půl 11 :)
  • Ahoj Daliku, vždyť o tobě se pořád mluví a píše. Kdyby si nebyl, tak nemají o čem psát. Je vidět, že jsi stále oblíbený. Přeji ti, aby to tak bylo pořád víc a víc.
  • No, já myslím že má být něco ve Volejte novu :D :) nevím no :)
    • Tak to nevím :D
      • Budeme koukat :D co kdybys tam byl :3 :) :3
        • Tak koukejte :))
  • O môj bože ty čo tu dávate tie dilajky neviem o čo vám ide.Ale je to úbohe:(
    • Ja ich nedávam. Aj tak nwm načo ich tu niekto dáva, Dalíkk odpovie aj tak. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit