Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Daliku, včera jsem tu nebyla (spala jsem u babičky). Připravila jsem si plno otázek na tebe a než jsem se k tomu dostala, tak holky mě předběhly. Tak se zeptám, myslíš, že zítra budeš mít ještě chvilku na nás, než odjedeš na ten koncert?
    • Myslím, že snad jo :) jelikož asi nejdu na trénink, kvůli tomu koncertu. Nestíhal bych to :)
  • Ale ano Dali zaslouzis v superstar si predvedl skvele vykony tancovat a zpivat jak Jackson neumi kazdy ty jediny jsi tancoval ostatni tam bud chodili nebo staly uz od casting jsi byl suprovi a nemyslim si ze se obevi nekdo kdo by byl lepsi nez ty nikoho jineho nez tebe poslouchat nebudu ty budes muj jedinej zpevak :)))
    • Děkuju Ivčo :))
      • Nemas zac:))
  • Dali a nevyrušuje ťa malý Adrianek keď sa učíš???:)
    • Občas, ale Sabča ho hlídá, aby mě nevyrušoval, ví, že toho mám teď dost :)
  • Dneska jsme hráli s kamarádkama nějakou hru na mobilu.A jedna ten mobil měla před sebou a ostatní jí napovídaly co to je. Byla tam SS a kamarádka řekla Dalibor Slepčík. :)
  • Já ti věřím, že se těšíš na sobotu. Vždyť se zase se všemi uvidíš, to bude skvělý. Já tam budu alespoň v myšlenkách s tebou. Mrzí mě, že tam nemůžu být opravdu. Budu na tebe celý večer myslet.
    • Ano moc se těším na ty lidi :) už jsem je hrozně dlouho neviděl :(
  • On je boži hraje fotbal spiva tanci on je super bestak i andrianek bude pomen
  • Holky maji pravdu jsi skvely vim ze jsi to tu uz slysel nekolikrat ale aspon vidis kolik lidi te zboznuje jsi bajecny kluk a ty jediny mas sve faninky opravdu rad a vazis si jich ty jediny si pises s faninkama na sve strance nikdo jiny z osobnosti neodepisuje a my vsichni jsme radi zato ze si na nas udelas cas I presto ze si pises s lidmi a s kamarady na fb a jeste se k tomu ucis moc ti za to dekujeme jsi proste nas milacek a na vzdy zustanes :)))))
    • Jejda holky, vy jste na mě tak hodné :D
      To si ani nezasloužím :)
  • Ja tam jedu a muzu si udelat stebou fotli i sabi prosim
    • Určitě :) a kam jedeš? :)
  • Je da
    Ik se narodil 29.2 2000 unoru i ja sem se narodila 2.2 2001 unoru taktze stejni mesic juj on je bozi kluk
  • Ahoj Dali, užíval sis dnešní den? Já jo, opět jsem poslouchala tvé písničky (to mě baví nejvíc) a bylo mi dobře. Ještě, že existuješ. Jsem moc ráda, že tě máme.
    • Ahoj Lucko, ale tak dalo se to, ale už aby byl víkend :) moc se těším, hlavně na sobotu :)
      Jinak děkuji, je to od tebe milé :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit