Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě mě to zajímá, tak se chci zeptat. Miluju ho, ale stejně vím, že mi na to neodepíše.
  • Dali, až budeš mít v pátek ten koncert v Boleslavi, to se dostaneš domů až pozdě v noci a hned v sobotu zase ta Praha. To určitě prospíš celou neděli. Bude to dost náročné viď?
    • Ano, bude. Ale těším se už teď :)
  • Boze prestanete mu tu davat tak bl*i otazky to jestli mel sex nebo ne je jeho osobni vec tak toho nechte k cemu vam to bude kdyz vam to rekne
    • Jj. A ešte tu budú do niekoho , vyskakovať. :D pripadajú mi ako ....:D
    • Ooo aspon sme mu dali klasicku otazku aj ked priznavam trochu osobnejsiu.Mrzi ma to ze niektore primytivky sa go 345krat opytaju ci nebudem mat koncert v ich meste ked ho bude mat tak asize sa to dozviete a pochybujem ze Dalibora zaujima ked mu poviete nejaky svoj vymysleny pribeh spametajte sa
      • No je to rozhodne lepsi nez ty tvoje sr*nce a ja si myslim ze ani ta tvoje otazka ho nezajima Jinak by ti na ni odpovedel
      • Mojka vymyšľaš si tak ty. A sa spamätaj čo sa ho tu pýtaš! Už chcem vidieť ako by si na to ty odpovedala. :D
        • A chcela by som vidiet ako by si sa zatvarila keby ty niekto povedal svoj vymysleny pribeh.OMG odpovedala by si asi ze ta to zaujima ale pritom si pomyslis
          • Nemám dôvod si vymýšľať! :) A tvoj či mal ... si ani neprečíta. A primitívka si jediné ty. Tvoje IQ brzdí mraky čo? :D Tak radšej skľudni hormón. :) Takže PAC a PUSU. :)
  • Ja normálne ľutujem Dalibora , čo si tu musí prečítať. :DD
    • Mmmmm aj ja ho lutujem ze si musi citat tie tvoje nezmysli ze ta vyhodila ucka za dvere a take kravin# byt tebou drzim hub#
      • Ok mojkaa ale mňa nezaujíma , či mal niekedy ..... :) to môže zaujímať len teba :) takže ty sklapni :)
  • Inac taku otazku som si kladla aj ja co povedal Anonym
  • Dali mam novinu u nas konecne snezi!:)
    • Aj u nás. :D a ja stojím na ulici a pozerám :DD
  • Ahoj Dali. Mám tě moc ráda, spíš tě miluji. A pořád mi leží v hlavě jestli si měl někdy sex :3?
  • A Dalíku kolik je Sabče??:-)
    • 23 :)
  • Milujem ťa najviac na svete a tajiť to nebudem.Sniva sa my o tebe každy vecer je pravda ze chcem na teba zabudnut pretoze viem ze ta nikdy neebudem mat som velmi otvoreny clovek dufam ze to nevadi.PA
  • Dali, prosím odpověz,otázka je níže... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit