Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, ty se máš že nemusíš do školy!. :-)
  • Halooooo!!
  • Halooooo!!
  • Ahoj Daliku, dneska jsem měla super den. Celé dopoledne jsem se dívala na fb na tvé písničky a moc jsem si to užívala. Musím napsat, že jsi tam opravdu pěkný. A od začátku SS do konce ses hrozně změnil, samozřejmě, že k lepšímu. Měl si taky bezva den?
    • Ahoj Petro, děkuju za tvé komplimenty :)
      Já jsem se měl dneska fajn ;)
  • moje kamoska si zlomila nos lebo isiel okolo nejaky chalan a myslela si ze jsi to ty.Chudera ma celý nos zlomeny ale hlevne je ze řekla že to nevadi ze to je kuli Dalikovy.Asi je trochu mimo nevies ji pomost
    • Tak teď už ji asi nijak nepomůžu :D
      Jen ať si dává příště větší pozor :)
  • ahoj timi
    • Čau
  • Dali jsi tu.:-O
  • S kamosky si jeden kluk ktery se za tebe vydaval udelal srandu pisal ji ze je jeho laska a ze chce jen ji ona mu verila ale holky ji porad rikali ze je to fake ona ale verila jemu ten kluk ji pak napsal ze ho zklamala moc byla smutna ale ted kdyz se ji na neco ptam tak me neposloucha dela ze je v pohode ale ja si to nemyslim nechces mi proni napsat nejaky vzkaz nevim si s ni rady prosim
    • Já bych ji řekl jen asi to, ať si z toho nic nedělá :) ať to pustí z hlavy a pozdravuj ji ode mě :)
      • Jj a diky urcite ji to potesi
  • Můj Facebook je Simča Dolejší tak jestli chceš tak se na něj můžeš kouknout.;-D
  • moc dekuju :* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit