Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • timi odepiš na gmaild plíís
    • ale mne tam nechce zobrazovat spravy ti mas na profilovke psa?
  • mam tě poslala jsem ti pozvánku napiš prosím mam takovou radost *4* *4* *4* *3*
  • timi *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • noo? *14*
  • Končím, mějte se hezky, dobrou noc. :)
    • Dobrou noc, sice jsem ještě něco psala, ale to nevadí.
    • Dobrou Daliku
    • Nie Dalikk nechoď kašli na nich.
  • timi tak jinak řekni mi znovu gmail plííís *4* *4* *4*
    • timurtatar44@gmail.com
  • timi jsi tu *4* *4*
    • hej som tuu!!
  • promin Dali *14* *14* aspod dneska mi jsi neco najdemslibuji i timi určite
    • anooo aj ja slubujem
  • Ja uz umim zpivat vsechny tve pisnicky a to ani anglicky neumim ucila jsem se to podle tebe babicka rikala ze zpivame oba moc dobre a diky Dali jen diky tobe jsem se zas dala do zpevu mela jsem predtim Strasnou tremu ale jakmile Ses v SS obevil ty tak mam zas chut zpivat diky moc
    • Tak to jsem rád :) když ti to pomohlo :)
  • proč timi?? *8*
    • neviem ale dal by som ty ho ale mam mobil cez jeden paušál s rodičmi.a oni vsetko vedia s kym si pisem volam atď.tak este raz preeeepacc
  • Dalibore, můžu se zeptat? Tuto stránku sis založil ty? Nebo je od fanynek? Začala jsem si s tebou psát nedávno, tak nevím. Jestli nechceš, nemusíš odpovídat.
    • Tuhle stránku jsem nezakládal já, je tu hrozně moc slavných osobností, ale nevím, kdo to vytváří, asi nějaký admin, co má na starost tuhle webovou stránku :)
      • Já, že někdy kolem vánoc, tady někdo napsal, že jestli budou psát holky blbosti, tak, že to zruší a bude po všem. Tak mě to zarazilo. Ale je dobře, že to neudělal a že si tu s námi. Jinak díky za odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit