Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali jak jsi říkal ten konzert 22. 1 tak to je večer 9:00 nebo večer v 9:00 ??? *13*
    • Večer v 9:00 :)
  • čo mas viac rad dalibor koz* alebo rit?odpoved pliiis ale nemyslim si ze je to osobne
    • Zadek :)
  • Ahoj Dali, dneska jsem měla den "blbec", vůbec nic se nedařilo. Máš někdy taky takový nedobrý den? Ty asi ne, vypadáš pořád, že jsi v pohodě. Je pravda, že už je to lepší, tak snad bude zítra líp.
    • Ahoj Lucko, neboj se, taky mám takové dny, to asi každý. Nejsem pořád v pohodě, i když to tak možná vypadá :)
  • Dnes byl u nas stryc a tak jsme se trochu bavili o superstar a muj stryc fandil tve sestre sabci ja jsem mu rekla ze si s tebou pisu a on rekl ze te mam pozdravovat a sabcu taky posilal vam taky nespocet hlasu jsi bezva zpevak rikal
    • Tak že taky pozdravuji a že děkujeme :)
      • OK a nemate zac
  • Dali moja učiteľka matiky ťa pozdravuje. :) Chceš aj vedieť prečo ... :DDD
    • Povídej :D
      • Máme matiku a ja mám na jednom slúchatku pusteného teba ... Ona ma vyvolá k tabuli a ja neviem , čo mám robiť :DDD Ona sa spýta , o čom momentálne rozmýšľam ... :D ja neodpovedám , až keď celá trieda povie : No veď o Dalíkovi Slepčíkovi ako inak... :D Ona urobí na mňa taký divný pohľad , ja sa začnem červenať , cítiť sa divne a ona sa spýta : Si mu určite včera písala! A ja : Hej ... vadí to ? Ona : Vadí lebo nevieš čo máš robiť na matike , ale vieš čo aspoň ho odo mňa pozdrav fandila som mu . A ona je tak stará , že by mne aj tebe mohla byť babička . :DDD
        • Tak pozdravuj učitelku (babičku).
          • Ok. :D Dúfam , že ona nespadne zo stoličky ako slovenčinárka ... :DDD
  • Ahoj Dalibore, dole jsi psal o treninku. To hrajete venku? Je v Ústí sníh? Jestli jo, tak to se musí špatně hrát ne?
    • Ahoj Dano, trénujeme venku, ale občas i vevnitř. Jinak v Ústí není sníh :)
  • Budeš tu dnes prosiiim dlhšie.?:)
    • Asi ano :)
  • Ozaj dnes v tej školskej SS som postúpila :)
    • Super, gratuluju :)
      • Ďakujem ... :) na budúci piatok mám Ellie Goulding Love me like you do len sa bojím či to dám ... :))
        • Určitě, budu držet palce :)
          • ďakujem ... :)))
  • si moj kamos?
    • Nejsem :D
      My se známe? :O
      • mozno ano spomynas si-robil si to uz niekedy?este stale si nespomynas ale osobne ta ani ja nepoznam
        • No vzpomínám, ale spíš asi nechápu. To máme být jako kamarádi, když ses mě ptal, jestli jsem to někdy dělal? :D
          • nie s tim kamaratom som si robil srandu.Visco asi by som ta ani nechcel za kamosa.podla mna si nudnyyyyyyyy
            • Když myslíš :DD
  • Ahoj Dali ... :D
    • Ahoj :)
      • Nevydržala som dlho ... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit