Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daliku, prosím, to odpovídáš i na fb? To musí být náročné odpovídat. Ani se nedivím, že nestíháš. Baví tě to?
    • Na fb už to nestíhám vůbec :D je toho strašně moc :( každý den zprávy přibývají.
      Rád odpovídám fanynkám, ale někdy to nestíhám ani tady, tak se nezlobte když náhodou na nějakou zprávu neodepíšu :(
      • Chápu to. My tady hodně využíváme, že tu jsi. A to nás není tolik. Většinou stejný holky. Ale si fajn, že odpovídáš. Vážíme si toho. Díky.
  • tak co Dalibor priznas sa teda?
  • A co děláš když teď nechodíš do školy?
    • Užívám si zatím, dokud mužů :D a hraju fotbal, chodím ven, zpívám :)
  • Dalibore, co na říkají vaši, když si dlouho na počítači? Já teď už bydlím sama, tak mám klid. Doma to bylo hrozné, táta ani ne, ale máma, té se to nelíbilo. Pořád měla řeči. Tak by mě zajímalo co u tebe?
    • Nejsem na počítači, jsem na mobilu :)
      Ale někdy jim to samozřejmě taky vadí :)
  • Dalibor ježiš tak sa priznaj to pako tu bude oxidovat dovtedy dokym sa nepriznas viem je to blbe ale mas 15rokov a hanten stupel Timo to povie jedine macikovy co v noci pri nom spi... ja uz nemam nanho nervy a tusim ze aj ty
    • moj macko sa vola tiez TIMI..a ano mas pravdu budem tu dokonca kazdy den
  • A dokolika tu budeš?? Dali.☺
    • Asi do půl 10 nebo do 10 :)
  • prosim tak ano alebo nie priznaj sa plis už ťa nebudem volat slepcik ale dalibor pojdem prisahah ale povec to dik
  • Dali, je mi jasné, že nemůžeš jezdit, kde bydlíme. Já jenom, že by to bylo skvělé. Vím, že to nejde. Víš na koncertě a po koncertě, asi je možné se s tebou setkat, ale ty davy tvých fanynek, to bych asi nedala. Nejsem tak průbojná, abych se prodrala někam k tobě. Třeba by ses mě ani nevšiml.
    • Když na mě počkáš, vyfotím se s kýmkoliv :)
      • Já vím, že si nevybíráš s kým se vyfotíš. Ale teď, když o tom tak přemýšlím, tak bych se asi k vůli tobě drala, abych se dostala co nejblíž. Jenže to čekání by asi bylo dlouhé.
  • Dali nevieš nejaký dobrý český vtip? :D Vždy keď je v triede trápne ticho, poviem niečo smiešne, nemecky,anglicky... Tak ak vieš prosím napíš. :DD
    • http://evtipy.cz, tady jsou super vtipy :)
      • Ďakujem...:DDD
  • Zase kôli tím dvom magoro* tu nieje Dalikk
    • Není to kvůli nim :)
      Jsem tu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit