Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak môj oco je hokejista Tomáš Tatar.A moja mama miss 2013.ale veď šak to je jedno priznaš sa teda???ale nevrav im to ze som tu pisal take nechutné veci určite by som mal zlee nedobree ešte asi nikto nedostal od môjho otca facku Dik za pochopenie.A tak ano alebo nie povec plissssssssssss...
    • Tomáš Tatar nemá syna. Nelži! A kolik ti vůbec je?
      • mám 8rokov a never si toto je pravda fakt neklamem.Ale je zazrak ze ma tu nikto nebuzeruje
        • A Tomáš Tatar má 25 roků. Takže se stal otcem v 17?! Není to pravda. Nemá syna.
          • Môj otco má 25rokov ano to máš pravdu ako chceš aby si my uveril..narodil sa 1.12.1990.poziciu ma v hokeji:Ľavé kridlo.môj oco stieľa ľavou rukou.hra v time:Detroit Red Wings čo chceš ešte vedieť??a ja mam stale 7 22.12016 budem mat osem rokov presne...
  • Dali ako si sa vyspal? :)
    • Bezvadně, já bych mohl spát pořád :))
      • :D
  • Ahoj Dali jak se máš *14* *14*
    • Ahoj Denčo, mám se celkem fajn. :)
  • Ahoj Dalibore chci se zeptat jak dlouho děláš (hraješ) fotbal *4* *3* promin, ale nejsem takovy blazen do tebe *3* *3*
    • Od malička, asi 8 let :)
  • Dali tebe sa páčia modré oči? :)
    • Ano líbí :0
      • Jéj ja mám modré. Mne sa zas strašne páčia hnedé... :O :)
  • Moje kamaradka te taky moc pozdravuje I sabcu posilala ti nespocet hlasu sice si vybila mobil ale vubec ji to nevadilo a I ja ti posilala nespocet hlasu at si rika kdo co chce ale pro me jsi ty superstar a navzdy budes ten nejlepsi zpevak nikdo name tebe nema
    • Já si myslím, že kdyby nedali zpátky Štěpána Urbana, tak to dopadlo úplně jinak. Ale teď už je to jedno. Daliku pro nás si stejně nejlepší.
    • Děkuju moc za hlasy :) tobě i kamarádce :)
      Ale nejlepší zpěvák určitě nejsem :D
      • Prome jsi nevim jak pro ostatni ale ja nikoho jiniho neposloucham jen tebe jsi nejlepsi
  • A chcel by si sa živiť futbalom???
    • Možná, že jo, kdyby nevyšel zpěv, ten je samozřejmě na prvním místě :)
      • chcela by som sa pozriet ako hráš futbal mooocc
  • Dali pozdravila som od teba učku. Ako som jej to povedala , začala sa červenať , bola rozrušená a o cca. 2 min spadla zo stoličky. :DDD
    • :D Jejda...
      • A všetci tie pohľady na mňa...:DDD
  • priznaj sa prosim.Nikomu to nepoviem fakt.keby ze to povie tak to kludne povec mojim rodicom aj vy ostatne..
    • Proč bych to měl říkat tvojim rodičům proboha? :D vždyť je ani neznám :)
      • znas ich nwm to isto ale mozno ich poznas tak staci ak povies a alebo n a nevzdy vypadnem s tejto stranky prisahaaam.....
        • I kdybych znal, tak nevím, co bych jim měl říkat :D a nevím, co tím chces říct, že je znám :) asi jsem tě nepochopil :)
          • sledujes hokej?
            • Ano.
  • Ahoj Dalibore, už se těšíš do Prahy, na ten koncert? Už to bude brzy.
    • Ahoj Dano, těším se a moooc :)
      • Vůbec se ti nedivím. Vy jste byli opravdu skvělá parta. V minulých SS to nebylo, tak bezva jako s vámi. Myslím, že nikdo nikomu nezáviděl a to bylo to pěkné.
        • Přesně tak. Byli jsme opravdu super parta a nikdo nikomu nic nezáviděl a navzájem jsme se podporovali :)
          Myslím, že jsme byli jedni z nejlepších lidí, co si tak jako parta rozuměla :)
          • To je pravda, byli jste všichni suprácký.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit